Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aquapark Granit

gen. Leopolda Okulickiego 10, 57-100 Strzelin
http://www.aquaparkstrzelin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Aquapark Granit

Nietypowe miejsce na spotkania i konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nietypowe miejsce na spotkania i konferencje - Aquapark Granit

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów obiekt wprowadził do oferty firmowe konferencje i szkolenia.

   

   

   

   

   

     W działającym w Strzelnie od lipca 2011 r. obiekcie znalazły się: zespół basenów rekreacyjnych, basen sportowy oraz brodzik dla dzieci. Ofertę aquaparku wzbogacają sauna fińska i parowa, zjeżdżalnia rynnowa o długości 72 metrów, a także zespół hydroterapii. Na terenie obiektu działają również kawiarnia - mieszcząca się na górnym poziomie budynku - oraz sala bilardowa.

  Aquapark Granit oferuje możliwość organizacji urodzin na basenie dla najmłodszych wielbicieli pluskania się w wodzie. Urodziny są  prowadzone w max. 15 osobowych grupach, pod opieką instruktora pływania oraz ratownika. Podczas trwającej 1,5 godziny zabawy pod okiem animatora dzieci uczestniczą w różnego rodzaju grach i konkursach przy wykorzystaniu pływackich akcesoriów. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia poczęstunku i tortu urodzinowego.

  W aquaparku w Strzelinie znajduje się również sala konferencyjna. Kameralne pomieszczenie z dostępem do intenteu może być wykorzystane przy organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń dla ok. 20 osób. Do dyspozycji użytkowników oddano rzutnik multimedialny i ekran do wyświetlania. Jak informują przedstawiciele obiektu istnieje również możliwość aranżacji i wystroju pomieszczenia wedle indywidualnych potrzeb i życzeń - można też skorzystać z obsługi cateringowej w znajdującym się przy sali barze.

  Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

     źródło: www.aquaparkstrzelin.pl