Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artis Loft Hotel

Boczna 18, 96-325 Radziejowice
www.artis-loft.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Stan Dyrektor sprzedaży 797-3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Artis Loft Hotel

Wkrótce otwarty zostanie loft-hotel na Mazowszu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce otwarty zostanie loft-hotel na Mazowszu - Artis Loft Hotel

  Nowoczesny hotel o oryginalnych wnętrzach powstaje w Radziejowicach na Mazowszu.

   

   

   

   

   

     Artis Loft Hotel tworzony jest w duchu architektury industrialnej - Modern Industrial Look. To jeden z pierwszych obiektów hotelowych w Polsce oferujących lofty*.  Nowoczesny design i prosta forma gwarantują komfort i styl.


  Hotel przygotowany zostanie dla biznesu. Na konferencje i szkolenia udostępnione zostaną  4 nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Wysoki standard konferencji w nowym, industrialnym hotelu zagwarantować mają m.in: dostęp światła dziennego z możliwością zaciemnienia sali; klimatyzacja oraz bezprzewodowy internet.


  Pokoje w Artis Loft Hotel posiadać będą m.in TV 32', szybkie łącze internetowe oraz telefon. Większość pokoi będzie również klimatyzowana i wyposażona w sejf na laptopa, biurko oraz krzesło, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty.
  Nowy hotel znajdować się będzie tuż przy trasie katowickiej.


  Inwestorem obiektu jest spółka Artis Express. Zewnętrzna część hotelu jest już gotowa. Obecnie trwają  prace wewnątrz budynku. Wkrótce odbędzie się otwarcie hotelu.

  * Lofty  - mieszkania o wyjątkowo wysokim standardzie i dużej powierzchni, urządzane w pomieszczeniach poprzemysłowych. Moda na lofty do Polski dotarła stosunkowo niedawno. Obecnie lofty powstają nie tylko w starych fabrykach i magazynach ale także w nowym budownictwie. Lofty zazwyczaj są dwupoziomowe.


  źródło: http://www.artis-loft.pl
               http://pl.wikipedia.org

Oferty specjalne

 • Bal Andrzejkowy 2016

  Serdecznie zapraszamy na Bal Andrzejkowy 26.11.2016. Zostały ostatni wolne miejsca, więc nie ma na co czekać. Koszt 165 pln od osoby - przepyszne jedzenie i dobra zabawa gwarantowana. Zespół KULTOWI już się "grzeje"!  
 • Wigilia dla Firm 2016

  Wigilijne spotkanie opłatkowe to piękny zwyczaj, który na stałe zawitał do wielu firm i instytucji. W tym szczególnym czasie zapraszamy do organizacji kolacji wigilijnych w Hotelu Artis Loft. W wyjątkowej atmosferze panującej w naszym hotelu oraz przy bogatym, świątecznym menu...