Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Atelier ApartHotel

Topolowa 40, 31-506 Kraków
http://arteryhotels.pl/atelier/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Atelier ApartHotel

Nowa sala idealna na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala idealna na konferencje - Atelier ApartHotel

  Krakowski obiekt oddaje do dyspozycji gości nową salę konferencyjną oraz kawiarnię-galerię, w której można organizować warsztaty i spotkania autorskie.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele obiektu, znajdująca się w podziemiach aparthotelu sala szkoleniowa o wymiarach 12 m x 5,5 m jest w stanie pomieścić do 70 osób w układzie teatralnym, 25 osób w układzie klasowym, 30 "pod naradę" i 25 w "podkowie". Pomieszczenie daje duże możliwości w zakresie organizowania szkoleń, konferencji, pokazów, uroczystych kolacji oraz wszelkich innych imprez.

  W cenę wynajmu sali konferencyjnej wliczony jest flipchart, pisaki, ekran, telewizor, oraz dostęp do internetu o prędkości 2 Mbit poprzez łącze DSL, bezprzewodowo oraz za pomocą kabla. Za dodatkową opłatą istnieje też możliwość wypożyczenia rzutnika. Dla uczestników organizowanych w Atelier Aparthotel konferencji i szkoleń przewidziano specjalne ceny noclegów. Obiekt proponuje również usługi gastronomiczne – przerwy kawowe, a także lunche i kolacje.

  W piwnicach aparthotelu mieści się Artefakt Cafe - sala z miejscami przy stolikach na 35-40 osób oraz sala barową z 20 miejscami. Jak informuje Szymon Zając, możliwa jest rezerwacja stolików, wynajem sali, a także całego lokalu na różnego rodzaju imprezy prywatne (urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie, wesela itp.), jak i firmowe (warsztaty i konferencje).
  Atelier Aparthotel oddaje do dyspozycji gości 27 pokoi, w tym 22 pokoje 2-osobowe oraz 5 pokoi trzyosobowych. 7 z nich to pokoje typu Superior o podwyższonym standardzie.

   


  źródło: www.atelierhotel.pl