Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Atlas Arena Łódź

al. Bandurskiego 7, 94-020 Łódź
http://www.atlasarena.pl/index.php?page=kontakt_pl_PL

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Atlas Arena Łódź

Łódzka hala zyskała nowoczesny system nagłośnieniowo-konferencyjny

Data aktualności: 22-11-2012

  • Łódzka hala zyskała nowoczesny system nagłośnieniowo-konferencyjny - Atlas Arena Łódź
    Znajdujące się w obiekcie dwie sale konferencyjne zostały wyposażone w przenośny system multimedialny do obsługi konferencji prasowych, narad szkoleniowych i innych wydarzeń odbywających się w Atlas Arenie.
     
     
     
     
     
     
     
    Do zadań łódzkiej firmy Best-Audio, która realizowała zlecenie, należało zainstalowanie systemu, który mógłby obsługiwać różnego rodzaju narady szkoleniowe zawodników, analizy spotkań, czy odpraw przedmeczowych. System miał obsługiwać konferencje prasowe jednocześnie spełniając najwyższe normy jakościowe, jakich wymagają transmisje telewizyjne. Dodatkowo powinien był być przenośny – do wykorzystania w innych salach Atlas Areny.
     
    Zaproponowane w obiekcie rozwiązanie oparto o produkty firmy Bosch. System konferencyjny z eliminatorem sprzężeń akustycznych umożliwił bezobsługowe korzystanie z wielu mikrofonów. Eliminując skutecznie sprzężenia, umożliwiono swobodne korzystanie z mikrofonów bezprzewodowych w całej sali – pomimo zamontowanych głośników sufitowych. Dodatkowo jednostka centralna umożliwiła rejestrację audio odbywanych spotkań.
     
    Na wyposażeniu każdej z sal znalazł się specjalny moduł dziennikarski - tzw. kostka dziennikarska (przyłącze dziennikarskie). Moduł ten został w całości zaprojektowany i wykonany przez realizatora zlecenia. Urządzenie umożliwia bezpieczną rejestrację dźwięku konferencji na wielu rejestratorach dziennikarzy. Jest to możliwe, ponieważ przyłącze dziennikarskie posiada odseparowanie kanały. Dzięki temu, podłączenie nawet uszkodzonego rejestratora jest niegroźne dla pozostałych urządzeń współpracujących ze sobą. W skład systemu prezentacji wchodzi projektor NEC, oraz ekran elektrycznie rozwijany Lumene Embassy. Ekran ten nie tylko wspiera wysoką jakość projektora, ale gwarantuje przez wiele lat najwyższą jakość obrazu.
     
    źródło: www.bestaudio.com.pl