Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aviator Medical Wellness Hotel

Szybowcowa 41, 26-001 Dąbrowa
http://aviator-hotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Aviator Medical Wellness Hotel

Nowy hotel w Górach Świętokrzyskich

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w Górach Świętokrzyskich - Aviator Medical Wellness Hotel

  Pod koniec 2011 roku w Dąbrowie koło Kielc otwarty został nowy luksusowy hotel Aviator Medical Wellness.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Nowoczesny hotel, o kameralnym charakterze oferuje swoim gościom standard trzech gwiazdek. Nowy obiekt znajduje się w dolinie pasma masłowskiego.

  Do dyspozycji gości Aviator Medical Wellness Hotel udostępnia 49 miejsc noclegowych w 22 komfortowo urządzonych pokojach. Pokoje wyposażone są w TV, Internet bezprzewodowy, telefon, łazienki z prysznicem oraz klimatyzację. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, Internet, parking oraz korzystanie z sali fitness.

  Hotel przystosowany został również na potrzeby biznesu. W obiekcie znajduje się wielofunkcyjna, klimatyzowana sala konferencyjna, gdzie odbyć się mogą konferencje i spotkania z udziałem 180 osób. Sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny oraz Internet bezprzewodowy.

  Centrum Spa&wellness zachęca gości do skorzystania z sauny suchej z koloroterapią i nastrojową muzyką, sauny IR, jacuzzi z aromaterapią, sali fitness wyposażonej w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń a także gabinetów masażu oraz centrum fizjoterapii.

  W hotelu nie brakuje również restauracji, w której szef kuchni serwuje wykwintne dania kuchni międzynarodowej.
   


  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne

 • Aviator Medical Wellness Hotel oferta

  Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy: Salę wielofunkcyjną do 150 osób Klimatyzowane pomieszczenie Wysokiej klasy sprzęt konferencyjny Bezpłatny Internet bezprzewodowy na całym obiekcie Z myślą o Państwa potrzebach oferujemy: Menu dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta Przerwy kawowe...