Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bajkowy Zakątek - Osada Warmińska

Guzowy Piec 17, 11-036 Gietrzwałd
bajkowyzakatek.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Bajkowy Zakątek - Osada Warmińska

Odwiedź bajkową krainę położoną w samym sercu Warmii i Mazur

Data aktualności: 22-11-2012

 • Odwiedź bajkową krainę położoną w samym sercu Warmii i Mazur - Bajkowy Zakątek - Osada Warmińska

  Z dniem 7 maja 2012 roku znajdujący się na skraju wsi Guzowy Piec obiekt - znany do niedawna jako Osada Warmińska - zyskał nową nazwę i identyfikację wizualną. Zmianie uległy także strona internetowa oraz nazewnictwo poszczególnych obiektów i oferowanych przez ośrodek atrakcji.

  Jak informują przedstawiciele obiektu, odnaleziona w Guzowym Piecu długo poszukiwana tajemnica miejsca stała się inspiracją do powstania pierwszego w Polsce obiektu hotelowego, działającego w oparciu o bajki. Dzięki temu każdy dom i każda atrakcja w Bajkowym Zakątku zyskała swoją własną historię. Nad wypoczynkiem gości obiektu czuwają bohaterowie bajek, zaś honory gospodarza Bajkowego Zakątka krainy czyni Kogut Złotopiór, który czuwa by każdy szczegół organizowanego w tym miejscu spotkania został dopięty na ostatni guzik.

  Bajkowy Zakątek oferuje 100 miejsc noclegowych w w stylizowanych domach warmińskich i pokojach pensjonatu Zapiecek. Ofertę obiektu uzupełniają bogate zaplecze konferencyjne, strefa wellness z Leśnym SPA i bogata baza rekreacyjno-wypoczynkowa. Obiekt promuje się jako idealne miejsce na szkolenie, konferencje, spotkania rodzinne i imprezy tematyczne oraz plenerowe. Do dyspozycji organizatorów konferencji właściciele obiektu oddają salę klimatyzowaną Pod Bzem, która może pomieścić maksymalnie 150 osób, Salę Pod Jarzębiną dla 100 osób, Salę Pod Gruszą dedykowaną grupie do 70 uczestników oraz trzy sale: Pod Wiśnią, Pod Śliwą, Pod Jabłonią przeznaczone dla grup do 25 osób. Z myślą o sympatykach natury i otwartych przestrzeni przewidziano możliwość zorganizowania konferencji na świeżym powietrzu. Wyposażenie każdej z sal, które jest standardowe wliczone w cenę ich wynajmu obejmuje: ekran, flipchart, klimatyzację (Sala Pod Bzem, Sala Pod Jabłonią) oraz Internet. Istnieje również możliwość wyposażenia sali konferencyjnej za dodatkową opłatą w nagłośnienie (mikrofon bezprzewodowy, dyktafon, mównica, odtwarzacz CD), tłumaczenia (urządzenia symultaniczne, kabina tłumaczy z wyposażeniem) oraz rzutnik multimedialny.


  Bajkowy Zakątek to także miejsce do organizacji imprez tematycznych, gier i zabaw integracyjnych m.in. o Puchar Siły i Witalności. Duże przestrzenie tworzą szerokie spektrum możliwości do realizacji najśmielszych i najbardziej wymagających imprez. Wśród oferowanych przez obiekt licznych atrakcji wymienić można jaskinię hazardu, park linowy, ścianę wspinaczkową, mega piłkarzyki, ring bokserski, walki sumo, quady, paintball czy budowanie tratwy. Atutem placówki jest także własna agencja eventowa Andersland, która pozwala zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe pomysły. Każda impreza tworzona jest w oparciu o nieszablonową scenografię i odpowiednio dobrane gadżety, które wzajemnie się dopełniają, tworząc charakterystyczną całość. Animatorzy wchodzą w swojej improwizacji w interakcje z gośćmi, zaś odpowiednio dobrana muzyka i menu warunkują dobrą zabawę.


  Przy rezerwacji konferencji lub szkolenia w dowolnym z terminie w trzech ostatnich miesiącach roku obiekt proponuje specjalny, 20-procentowy rabat na ceny noclegów oraz sal konferencyjnych. Bajkowy Zakątek ma również specjalną propozycję - wystarczy polecić obiekt zaprzyjaźnionej firmie lub kontrahentowi, który zamierza zorganizować konferencje lub szkolenie dla swoichwspółpracowników. Jeśli przedsiębiorstwo z polecenia wybierze Bajkowy Zakątek, osoba polecająca otrzyma voucher dla 2 osób, który upoważnia do dwóch noclegów ze śniadaniem oraz nieograniczonej możliwości korzystania ze znajdującej się na terenie ośrodka Wodnej Krainy (basen, dwie sauny - sucha i parowa oraz jacuzzi). Oferta obowiązuje do końca maja 2012 r.

  Wszelkie zapytania dotyczące ofert dla grup zorganizowanych należy kierować na adres e-mail: marketing@bajkowy-zakatek.pl, tel. 89 513 12 18

  źródło: www.bajkowy-zakatek.pl