Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Baltic Plaza Hotel Medi Spa

Plażowa 1, 78-100 Kołobrzeg
www.balticplaza.eu

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Pozorska 607 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Baltic Plaza Hotel Medi Spa

Nowy hotel w Kołobrzegu już przyjmuje gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w Kołobrzegu już przyjmuje gości - Baltic Plaza Hotel Medi Spa

  2 lipca 2011 pierwszych gości przyjął  nowy, czterogwiazdkowy Hotel Baltic Plaza Medi SPA w Kołobrzegu. Hotel zlokalizowany jest w zachodniej części nadmorskiego kurortu.

   

   

   

   

   

   


   - Baltic Plaza Medi SPA, to Hotel stworzony  z miłości do przestrzeni i natury. - mówi Ewa Szczepańska, dyrektor hotelu – Otaczające zielone tereny parku NATURA 2000 sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i regeneracji sił.  Czerpiemy też  pełnymi garściami ze wszystkich skarbów Kołobrzegu -  – od   piaszczystej, szerokiej plaży,  aż po borowiny - nasze czarne złoto. Nasi  goście znajdą w Baltic Plaza Medi SPA wszystko, czego potrzebują do wypoczynku, regeneracji sił i zdrowia.

   

   

   


  Do dyspozycji gości jest 78 przestronnych, nowocześnie i elegancko wyposażonych apartamentów dwu- i trzypokojowych, każdy  z aneksem kuchennym i tarasem.


  Pięć nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych pozwala na organizację spotkań nawet do 150 osób.


  Hotelowa restauracja LATERNA  oferuje doskonałą   kombinację    dań   polskich  z elementami kuchni śródziemnomorskich. Świeże produkty i regionalne przysmaki stanowią podstawę niebanalnych kreacji kulinarnych  Szefa Kuchni. 

  Główną siłą hotelu Baltic Plaza  jest przemyślana oferta Medi SPA. Hotel proponuje szeroką gamę zabiegów z zakresu fizjoterapii uzdrowiskowej i rehabilitacji. 
   

  Dodatkowych informacji udziela:
  Aneta Kozioło
  e-mail : a.koziolko@balticplaza.eu
  tel : 605 922 900  źródło: www.balticplaza.eu

Oferty specjalne

 • Nasza siła leży w naturze i przestrzeni

  Oferta ważna od poniedziałku do piątku w terminie od 1.04.2012 do 02.01.2013 dla grup minimum 25-osobowych Nocleg w apartamencie 2-pokojowym:Komfort apartament 2-pokojowy 46-60 mkw. salon sypialnia niezależny taras aneks kuchenny z funkcjonalnym wyposażeniem (lodówka, czajnik, komplet naczyń i...