2 lipca 2011 pierwszych gości przyjął  nowy, czterogwiazdkowy Hotel Baltic Plaza Medi SPA w Kołobrzegu. Hotel zlokalizowany jest w zachodniej części nadmorskiego kurortu.

 - Baltic Plaza Medi SPA, to Hotel stworzony  z miłości do przestrzeni i natury. - mówi Ewa Szczepańska, dyrektor hotelu – Otaczające zielone tereny parku NATURA 2000 sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i regeneracji sił.  Czerpiemy też  pełnymi garściami ze wszystkich skarbów Kołobrzegu -  – od   piaszczystej, szerokiej plaży,  aż po borowiny - nasze czarne złoto. Nasi  goście znajdą w Baltic Plaza Medi SPA wszystko, czego potrzebują do wypoczynku, regeneracji sił i zdrowia.

Do dyspozycji gości jest 78 przestronnych, nowocześnie i elegancko wyposażonych apartamentów dwu- i trzypokojowych, każdy  z aneksem kuchennym i tarasem.

Pięć nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych pozwala na organizację spotkań nawet do 150 osób.

Hotelowa restauracja LATERNA  oferuje doskonałą   kombinację    dań   polskich  z elementami kuchni śródziemnomorskich. Świeże produkty i regionalne przysmaki stanowią podstawę niebanalnych kreacji kulinarnych  Szefa Kuchni.  Główną siłą hotelu Baltic Plaza  jest przemyślana oferta Medi SPA. Hotel proponuje szeroką gamę zabiegów z zakresu fizjoterapii uzdrowiskowej i rehabilitacji.   

Dodatkowych informacji udziela: Aneta Kozioło e-mail : a.koziolko@balticplaza.eu tel : 605 922 900

źródło: www.balticplaza.eu