Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Barka Tumska

Wyspa Słodowa 10, 50-266 Wrocław

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Barka Tumska

Sala konferencyjna na wodzie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sala konferencyjna na wodzie - Barka Tumska

  We Wrocławiu otwarta została pierwsza restauracja i sala konferencyjna na wodzie.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Barka Tumska od około roku stała na Odrze zacumowana przy nabrzeżu, na którym znajduje się Hotel Tumski. Po kapitalnym remoncie nowy, luksusowy obiekt pływający został otwarty dla gości. Pierwsza wrocławska restauracja na wodzie dysponuje trzema poziomami, na których klienci mają do dyspozycji taras widokowy z parasolami i kawiarnią, pub, tawernę oraz restaurację z wielofunkcyjną salą.

   

  Na dolnym pokładzie znajdują się 2 stylowe puby – Tawerna oraz Mesa Kapitańska. Oba pomieszczenia przyjmą łącznie ponad 60 gości.
  Na pokładzie środkowym mieści się restauracja Blue Marine, która pomieści około 100 osób. Restauracja, dzięki swojej aranżacji spełnia również rolę sali wielofunkcyjnej, gdzie odbyć się mogą konferencje oraz różnego rodzaju spotkania biznesowe.
  Na najwyższym pokładzie zaprojektowany został taras z widokiem na Ostrów Tumski, przewidziany dla około 60 osób. Taras czynny jest w sezonie letnim.


  Dodatkową atrakcją jest fakt, że dostęp do Restauracji na Wodzie jest możliwy nie tylko od strony Hotelu Tumskiego ale także od strony rzeki, stanowiąc przystanek dla jednostek pływających na trasie Śródmiejskiego Węzła Wodnego.

  Barka Tumska czynna jest codziennie.


  Hotel Tumski, w którego sąsiedztwie stoi pływająca sala konferencyjna udostępnia swoim gościom 103 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do Internetu, dodatkowe nowoczesne umeblowanie oraz przytulna aranżacja stwarzają komfortowe warunki do odpoczynku i pracy.
  Ciekawym rozwiązaniem może być również wykorzystanie Barki Tumskiej na organizację konferencji i skorzystanie z usług Hotelu Tumskiego po wydarzeniu.
     źródło: http://www.hotel-tumski.com.pl