Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Batida

Marszałkowska 53, 00-674 Warszawa
www.batida.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewa Paciorek +48.7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Batida

Od lat organizuje konferencje w Warszawie na światowym poziomie

Data aktualności: 12-08-2013

 • Od lat organizuje konferencje w Warszawie na światowym poziomie - Batida
  Mieszcząca się w centrum Warszawy, na Placu Konstytucji, sala Varsovie to idealne miejsce na organizację warsztatu, szkolenia czy spotkania biznesowego. Znajdująca się na pierwszym piętrze restauracji Batidy (Le Restaurant) sala konferencyjna to idealne miejsce na konferencje z udziałem od kilku do kilkudziesięciu osób.
   
   
   
   
    
   
  Sala konferencyjna Varsovie o powierzchni 80 mkw. mieści 85 osób w ustawieniu teatralnym, 35 w kabaretowym, 45 w bankietowym, 70 w koktajlowym i 40 w podkowie. Pomieszczenie jest wyposażone w sprzęt techniczny niezbędny do prowadzenia konferencji. W ramach pakietów konferencyjnych organizatorom wydarzeń udostępniane są: ekran, rzutnik multimedialny, nagłośnienie, bezprzewodowy mikrofon, a także bezprzewodowy dostęp do internetu. Znajdujące się w sali meble są ustawiane zgodne z oczekiwaniami klienta. Dodatkowymi usługami, które obsługa obiektu świadczy podczas konferencji, szkoleń i warsztatów są usługi kserowania, skanowania i drukowania dokumentów. Personel jest w stanie zadbać również o pełną obsługę gastronomiczną, w skład której wchodzą przerwy kawowe, śniadania, lunche serwowane i bufetowe, kolacje oraz koktajle.
   
  Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również restauracja znajdująca się na parterze. Niezwykle wnętrze o wysokości 9m, które zostało niedawno odnowione, jest rozświetlone przez kryształowe ceramiczne żyrandole, a jego niezwykły klimat tworzą marmurowe podłogi i ogromne lustra na ścianach. Przestrzeń i wnętrza sali pozwalają na organizowanie tu firmowych imprez zamkniętych czy eventów. 
   
  Batida, słynąca z wyśmienitych ciast i czekolady belgijskiej, to również marka, która dostarczy catering na spotkanie biznesowe, przerwę kawową, sniadanie czy lunch. Firma zapewnia profesjonalną organizację przyjęcia w biurze czy domu, kompleksową obsługę i unikalne menu, które jest dostosowywane do życzeń każdego klienta. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty firmy, mogą liczyć na profesjonalną pomoc doradcy kulinarnego, szeroki wybór dań, deserów i alkoholi oraz pełną obsługę gastronomiczną przyjęcia (obejmującą serwis kelnerski, wypożyczenie zastawy i transport), a także dekoracje kwiatowe stołów oraz pomieszczeń. Batida oferuje również catering filmowy - obsługuje filmy fabularne, seriale i reklamy, dostarcza posiłki na plan filmowy a także, na specjalne zamówienie, wykonuje scenografie kulinarne.
   
  Rezerwacje i dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej i cateringowej obiektu są udzielane pod numerem telefonu 22 621 53 15 lub 604 163 307 oraz po przesłaniu e-maila na adres handlowiec@batida.com.pl.
   

Oferty specjalne