Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Felix

Omulewska 24, 04-128 Warszawa
www.bwfelix.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Popławska 22 46...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Felix

Warszawski hotel na konferencje świętuje pierwszą rocznicę obecności w sieci Best Western

Data aktualności: 22-11-2012

 • Warszawski hotel na konferencje świętuje pierwszą rocznicę obecności w sieci Best Western - Best Western Hotel Felix

  Z tej okazji 19 kwietnia 2012 r. w Best Western Hotel Felix odbędzie się okolicznościowa impreza pod nazwą „Art & Business”.

   

   

   

   

   

     W wydarzeniu wezmą udział najważniejsi klienci firmy oraz przedstawiciele hotelowej sieci. Gościem specjalnym będzie przedstawiciel sieci Best Western Saija Kekkonen – CEO dyrektor generalny na Finlandię, Kraje Bałtyckie i Polskę. Atrakcją wieczoru będą pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy Teatru Muzycznego Roma oraz podopiecznej firmy PUHIT – Julii Sadkowskiej. Imprezę poprowadzi Andrzej Pieńko, a za organizację spotkania odpowiedzialna jest agencja Fabryka Eventów.

  Dysponujący 227 pokojami dla gości Best Western Hotel Felix promuje się jako miejsce na organizowanie szkoleń, konferencji i różnego rodzaju spotkań biznesowych. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi (Haga, Nicea oraz Bruksela), wyposażonymi w klimatyzację i oświetlonymi światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. Każda z sal może, w zależności od ustawienia, pomieścić maksymalnie od 70 do 150 osób i wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzacz DVD, bezprzewodowe łącze internetowe, flipchart, rzutnik slajdów oraz ekran. Istnieje również możliwość wypożyczenia projektora multimedialnego. Ponadto w hotelu znajduje się pięć mniejszych, kameralnych sal warsztatowych. W każdej z nich może jednocześnie pracować ok. 15 osób. W trosce o komfort uczestników spotkania hotel oferuje specjalne menu bankietowe. Dodatkowo hotelowa restauracja Nova oferuje usługę pełnego cateringu z daniami lunchowymi.

     źródło: www.bwfelix.pl

Oferty specjalne