Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Poleczki

Poleczki 40A, 02-822 Warszawa
www.hotelpoleczki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Izabela Słodek Specjalista ds.marketingu i sprzedaży 668 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Poleczki

Nowa sala konferencyjna na ponad 200 osób w Warszawie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Koniec maja, początek czerwca to przewidywany termin otwarcia nowej sali konferencyjno-bankietowej w Hotelu Poleczki w Warszawie.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Trzygwiazdkowiec wzbogaci się o wielofunkcyjną salę dla 220 gości. Sala będzie klimatyzowana  oraz wyposażona w niezbędny sprzęt konferencyjny, w tym ekran i rzutnik do prezentacji multimedialnych.

  Ponadto hotel na życzenie klienta udostępnia 3 sale konferencyjne, na 30 osób każda, z możliwością łączenia i dowolnej aranżacji wybranych pomieszczeń konferencyjnych, wyposażonych m.in. w  mikrofony bezprzewodowe oraz nagłośnienie.

  Hotel Poleczki
  do dyspozycji gości oddaje 77 pokoi, w tym pojedyncze pokoje przygotowane dla osób podróżujących biznesowo, pokoje dwu- i trzyosobowe oraz apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają Tv-sat i bezpłatny dostęp do Internetu.

  Na przełomie maja i czerwca w hotelu otwarta zostanie także klimatyzowana restauracja, gdzie serwowane będą dania kuchni polskiej.

  Hotel leży w sąsiedztwie Służewickiego Toru Wyścigów Konnych w południowej części Warszawy. Dużym atutem trzygwiazdkowego obiektu jest też bliskość lotniska i możliwość pozostawienia samochodu na parkingu hotelowym dla osób, które w dalszą podróż wybierają się samolotem.  źródło: na podstawie www.hotelpoleczki.pl

Oferty specjalne

 • Promocja Majowa

  Promocja Majowa Oferta specjalna – zostań u nas 3 noce, a zapłacisz tylko za 2!!! Przy rezerwacji 3 noclegów w dniach od 27.04.2012 r. do 6.05.2012 r. zapłacą Państwo tylko za 2 noclegi. - ceny już od 160 zł ze śniadaniem w formie bufetu w Restauracji Poleczka - bezpłatny dozorowany parking -...