Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Poleczki

Poleczki 40A, 02-822 Warszawa
www.hotelpoleczki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Izabela Słodek Specjalista ds.marketingu i sprzedaży 668 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Poleczki

Trzygwiazdkowy warszawski hotel dołączył do sieci Best Western

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trzygwiazdkowy warszawski hotel dołączył do sieci Best Western - Best Western Hotel Poleczki

  Proces modernizacji objął odnowę istniejącego obiektu oraz dobudowanie nowych pokoi hotelowych, a także ich wyposażenie.

   

   

   

   

   

   

   


  Do sieci Best Western dołączył Hotel Poleczki w Warszawie, który jest już trzecim obiektem pod tym szyldem w stolicy. Trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany w pobliżu warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, został wcześniej poddany gruntownej modernizacji, której łączny koszt wyniósł ponad 7 mln zł. Jeszcze w 2012 roku hotel planuje ukończenie rewitalizacji fasady.

  - BW Hotel Poleczki to dwunasty obiekt, który działa pod naszymi skrzydłami. W 2011 r. niemal podwoiliśmy liczbę hoteli należących do sieci, dzięki czemu łączna liczba pokoi zwiększyła się z 917 do 1289, co stanowi 41-proc. wzrost. Wyniki sprzedaży z rezerwacji dokonanych przez stronę www.bestwestern.pl wzrosły natomiast o 131 proc. - podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.

  W hotelu Best Western Poleczki znajdują się 24 pokoje, trzy sale konferencyjne, a także duża sala bankietowa i restauracja. Hotel zapewnia 150 strzeżonych miejsc parkingowych. - Mimo zaledwie kilku dni naszej przynależności do sieci, uzyskaliśmy już pierwsze rezerwacje dokonane przez system Best Western. Współpraca z międzynarodowym partnerem daje nam nie tylko możliwość dotarcia do szerszej grupy klientów, ale też podniesienia prestiżu naszego obiektu. Z uwagi na zbliżające się mistrzostwa Euro 2012 był to dla nas idealny moment na ten krok - mówi Bohdan Wasilewski, właściciel hotelu Best Western Poleczki.

  Z okazji mistrzostw Best Western Poleczki otwiera strefę kibica. Fani piłki nożnej będą mogli korzystać m.in. z klimatyzowanej sali, która pomieści ponad 140 osób. Pomieszczenie zostało wyposażone w rzutnik z ekranem o wymiarach 3m x 3m umożliwiający wyświetlanie transmisji z meczów w formacie HD. Dodatkowo są tu trzy klimatyzowane sale VIP z 55-calowymi ekranami oraz fotelami klubowymi.

  źródło: www.hotelpoleczki.pl

Oferty specjalne

 • Promocja Majowa

  Promocja Majowa Oferta specjalna – zostań u nas 3 noce, a zapłacisz tylko za 2!!! Przy rezerwacji 3 noclegów w dniach od 27.04.2012 r. do 6.05.2012 r. zapłacą Państwo tylko za 2 noclegi. - ceny już od 160 zł ze śniadaniem w formie bufetu w Restauracji Poleczka - bezpłatny dozorowany parking -...