Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

Dąbrowszczaków 28, 10-540 Olsztyn
http://www.hoteldyplomat.com

Skontaktuj się z obiektem

Karol Zalewski Specjalista ds. marketingu i sprzedaży 89512...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

Czterogwiazdkowy hotel z kameralnymi wnętrzami i przyjazną obsługą

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel z kameralnymi wnętrzami i przyjazną obsługą - Best Western Plus Dyplomat Olsztyn

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konferencyjną butikowego hotelu w Olsztynie, która łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

  Goście Hotelu Dyplomat mają do dyspozycji 46 miejsc noclegowych w 23 pokojach typu standard, Lyon, i Superior Colour oraz trzech apartamentach - angielskim, rosyjskim i francuskim. Wszystkie pokoje posiadają starannie zaaranżowane wnętrza, w których stylowe meble łączą się z nowoczesnym wyposażeniem. Pokoje superior oprócz zwiększonego metrażu posiadają antyalergiczną pościel, łóżka typu queen lub twin, minisejfy, minibary oraz  stałe i bezprzewodowe łącza internetowe. W każdej hotelowej łązience goście znajdą specjalną linię kosmetyków, suszarkę do włosów oraz ręczniki. Za dodatkową opłatą w hotelu mogą przebywać również zwierzęta.

  Z myślą o uczestnikach konferencji Hotel Dyplomat został wyposażony w salę konferencyjną, która mieści 50 osób w ustawieniu kinowym lub 40 osób w ustawieniu przy stołach. Kolejne pomieszczenie konferencyjne - Gabinet Biznesowy z panoramicznym widokiem na miasto - jest w stanie pomieścić 25 osób. Obie sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, bezprzewodowe łącze internetowe i klimatyzację, są też wyposażone w ekran, projektor, flipchart i markery. Dodatkowym atutem zaplecza konferencyjnego Hotelu Dyplomat jest system przesuwnych ścian oraz dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.


  Hotelowa Restauracja Pod Samowarem oferuje dania kuchni regionalnej z akcentami kuchni rosyjskiej. Dla koneserów alkoholi przygotowano kartę win z całego świata. Na szklaneczkę słodowej whisky uczestnicy konferencji mogą udać się do Single Malt Baru, gdzie degustację podczas specjalnie przygotowanego eventu poprowadzi w oryginalnym szkockim kilcie specjalista w tej dziedzinie Jacek Krawczyk. Z kolei na desery, likiery, kawę, herbatę i piwa regionalne zaprasza kawiarnia Café de Paris, przy której mieści się letni taras.

   

  Ofertę hotelu uzupełnia Gabinet Urody Hotelu Dyplomat, gdzie wykonywane są profesjonalne zabiegi kosmetyczne (każdy gość hotelu otrzymuje 20% rabatu na zabiegi w Strefie Relaksu). Warto też wspomnieć, że jedną z atrakcji Hotelu Dyplomat jest odbywający w scenerii Single Malt Baru program "Ambasada Jazzu", w ramach którego odbywają się wywiady z kompozytorami, muzykami i organizatorami muzyki jazzowej oraz mini recitale i koncerty solowe. Kolejnym znaczącym organizowanym przez hotel wydarzeniem jest Milonga - odbywająca się co niedzielę impreza taneczna, na której tańczy się tango argentyńskie do kilku rodzajów muzyki: klasycznego tanga, tanga milongi, tanga vals, tanga elektronicznego lub nawet do muzyki alternatywnej.

  Przykładowy harmonogram pobytu uczestników konferencji w Hotelu Dyplomat obejmuje: przyjazd do hotelu i zakwaterowanie gości, lunch, użytkowanie sali konferencyjnej lub gabinetu biznesowego, serwis kawowy, pobyt w Gabinecie Urody, kolację połączoną z degustacją w Single Malt Barze oraz nocleg ze śniadaniem. Hotel posiada również specjalną ofertę adresowaną do biznesmenów i osób podróżujących służbowo. Dodatkowe informacje są udzielane po przesłaniu e-maila na adres hotel@hoteldyplomat.com oraz pod numerem telefonu (89) 512 41 41.

  źródło: www.hoteldyplomat.com

Oferty specjalne