Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Blow Up Hall 50 50

Kościuszki 42, 61-891 Poznań
www.blowuphall5050.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Blow Up Hall 50 50

Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyskał lożę dla miłośników cygar

Data aktualności: 14-02-2013

 • Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny zyskał lożę dla miłośników cygar - Blow Up Hall 50 50

  1 lutego 2013 r. w luksusowym hotelu miała miejsce uroczysta inauguracja Loży Davidoff. Nowe miejsce na spotkania biznesowe w Poznaniu oferuje jedną z najszerszych ofert cygar tej znanej marki w Polsce.

   

   

   

   

   

   


  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, Loża Davidoff w połączeniu z unikalnym wnętrzem artystycznego hotelu Blow Up Hall 50 50 tworzy niezwykle klimatyczną przestrzeń sprzyjającą niepowtarzalnym spotkaniom oraz rozkoszowaniu się smakiem cygar. Loża otwarta jest codziennie od godz. 15.00 do ostatniego gościa.

  Na zamkniętej imprezie z okazji otwarcia Loży pojawiły się osobyzwiązane ze światem biznesu oraz światem cygar. Wydarzeniu towarzyszył koncert Evy Navrot oraz degustacja koktajli Hennessy. Goście mieli też okazję skosztować wybranego przez siebie cygara. - Największym zainteresowaniem cieszyło się niepowtarzalne cygaro z limitowanej edycji Davidoff 2011 - White Edition Belicoso Supremo.

  Blow Up Hall 50 50 to eksperymentalny, luksusowy hotel mieszczący się w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w centrum Poznania. Obiekt posiada sale konferencyjne i oferuje zakwaterowanie w 22 indywidualnie zaprojektowanych pokojach bez numerów - zamiast klucza goście otrzymują iPhone’a, który w połączeniu z ekranami na korytarzach wskazuje drogę do danego pokoju i otwiera drzwi. Hotelowa restauracja zaprasza na dania kuchni polskiej z nowoczesnymi akcentami, z kolei Bar Susznia to miejsce, w którym można spróbować drinków i koktajli. Goście obiektu mogą również korzystać z łaźni parowej oraz usług masażysty. Cechą charakterystyczną hotelu jest funkcjonująca w nim galeria sztuki współczesnej.

  Źródło: Tobacco Trading International Poland