Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Brant Hotel & Restaurant

Równa 20, Majdan, 05-462 Warszawa
http://www.branthotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wierzchoń Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Brant Hotel & Restaurant

Nowy hotel pod Warszawą z zapleczem na konferencje otworzy się jesienią 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel pod Warszawą z zapleczem na konferencje otworzy się jesienią 2012 - Brant Hotel & Restaurant

  Pierwsi goście będą mogli skorzystać z oferty obiektu w Majdanie koło Warszawy na przełomie września i października.

   

   

   

   

   

   

   


  Trzygwiazdkowy Hotel Brant odda do dyspozycji gości 122 miejsca noclegowe w 60 pokojach typu Apartament Suite, Pokój Superior i Standard. W obiekcie znajdzie się także zaplecze spa i restauracja serwująca dania kuchni polskiej. W zależności od pory roku hotelowa kuchnia ma przygotowywać potrawy z produktów sezonowych. Obok restauracji znajdzie się sala bankietowa o powierzchni 350 mkw., mieszcząca 200-250 osób oraz sala restauracyjna o powierzchni 280 mkw. na 100-150 osób.

  Jak zapewniają przedstawiciele Hotelu Brant, ma być on doskonałym miejscem do organizowania eventów, biznesowych spotkań i firmowych konferencji. Z myślą o tego typu wydarzeniach w obiekcie utworzono centrum konferencyjne o powierzchni ponad 600 mkw. Najmniejsza sala konferencyjna zajmie 40 mkw., a największa - 340 mkw. Hotelowi goście będą też mogli korzystać z parkingu na 40 miejsc.

     źródło: www.branthotel.pl