Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bristol Art & Spa Sanatorium

1 Maja 1, 28-100 Busko-Zdrój
www.bristol-busko.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Bristol Art & Spa Sanatorium

Bristol Art & Spa zaprasza na konferencje i do sanatorium

Data aktualności: 19-08-2014

 • Bristol Art & Spa zaprasza na konferencje i do sanatorium - Bristol Art & Spa Sanatorium
  6 sierpnia 2014 r. w Busku-Zdroju został otwarty nowy, czterogwiazdkowy obiekt, łączący w sobie trzy funkcje - hotelową, konferencyjną i sanatoryjną.
   
  W skład kompleksu o nazwie Bristol Art & Spa Sanatorium wchodzi dziewiętnastowieczna willa "Bristol" oraz kilka nowoczesnych budynków. Obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów imprez salę konferencyjną oraz 130 miejsc noclegowych w 76 klimatyzowanych pokojach dla gości. W hotelu działają: restauracja, kawiarnia i winiarnia, tuż obok mieści się salon kominkowy z biblioteką. Na miejscu można też bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
   
  Bristol Art & Spa Sanatorium jest jedynym w Polsce obiektem sanatoryjno-hotelowym wyposażonym w elektrostatyczny oczyszczacz, którego zadaniem jest odfiltrowanie powietrza ze wszystkich zanieczyszczeń. W kompleksie znalazły się również bieżnia antygrawitacyjna Alter-G, umożliwiająca wykonywanie ćwiczeń z częściowym odciążeniem oraz oczyszczany nanosrebrem kryty basen. W 42 działających w obiekcie gabinetach świadczone są zabiegi balneologiczne i rehabilitacyjne. Goście placówki mogą też skorzystać z wanny z hydromasażem, sauny fińskiej, sauny parowej, biosauny, sauny infrared oraz kriokomory.
   
  Obiekt posiada bezpłatny parking.