Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Bristol Tradition & Luxury

Rynek 20-23, 35-064 Rzeszów
www.bristol-rzeszow.pl

Skontaktuj się z obiektem

+48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Bristol Tradition & Luxury

Już w lutym 2013 r. ruszy pierwszy pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny na Podkarpaciu

Data aktualności: 30-11-2012

 • Już w lutym 2013 r. ruszy pierwszy pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny na Podkarpaciu - Bristol Tradition & Luxury

  Na połowę lutego 2013 r. zaplanowano uroczyste otwarcie luksusowego hotelu położonego tuż przy rynku rzeszowskiej Starówki. Dysponujący siedmioma salami konferencyjnymi obiekt ma kierować swoją ofertę zarówno do ludzi biznesu jak i osób ceniących sobie nowoczesny styl życia.

   

   

   

   

   


  Bristol Tradition & Luxury ma zaoferować unikalną w Rzeszowie powierzchnię na konferencje i szkolenia. Główna sala konferencyjna będzie posiadała 2 poziomy widowni i pomieści do 700 uczestników konferencji. Pomieszczenie zostanie wyposażone w nowoczesny system audio-video, umożliwiający organizację nawet najbardziej wymagających eventów, w tym koncertów, spektakli teatralnych, pokazów mody, bankietów i innych. Dodatkowym atutem sali będzie mieszcząca samochód winda towarowa, która pozwoli na organizację pokazów w warunkach komfortowych dla jego organizatorów. W hotelu pojawią się również mniejsze sale konferencyjne i szkoleniowe oraz boardroom. W sumie sal konferencyjnych będzie siedem - przy odpowiedniej konfiguracji pomieszczenia mają pomieścić blisko 700 osób. W hotelu znajdzie się również kilkukondygnacyjna oranżeria oraz przylegający do restauracji taras, na który będzie można wyjść np. w przerwie konferencji. Ofertę obiektu uzupełni strefa Spa.

  Jak informuje Barbara Pawliczuk, dyrektor hotelu Bristol Tradition & Luxury, w rzeszowskim obiekcie znajdzie się 280 miejsc noclegowych w 140 pokojach dla gości. W pierwszym etapie działalności hotelu do użytku oddane zostaną pokoje typu Superior, a w dalszej kolejności obiekt zaoferuje również apartamenty. Wiadomo też, że Bristol Tradition & Luxury będzie hotelem butikowym -  znajdujące się w nim pokoje będą posiadały różny wystrój wnętrz, inspirowany zarówno podkarpackim folklorem jak i skandynawskim wzornictwem Arne Jacobsena. Na najwyższych piętrach budynku pojawią się lofty z dużymi przeszklonymi oknami i widokiem na rzeszowską Starówkę. W hotelu znajdą się też pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do użytku oddany zostanie również parking podziemny.

  Na terenie Bristol Tradition & Luxury działać będzie kilka restauracji. Pierwsza z nich - znajdujący się na pierwszym piętrze budynku lokal o nazwie Wesele - będzie specjalizowała się w daniach kuchni polskiej i europejskiej, oferując również tzw. kuchnię otwartą. Goście drugiego lokalu, który znajdzie się przy wejściu głównym do hotelu, będą mogli z kolei spróbować dań kuchni orientalnej, m.in. sushi, maki i sashimi. Tuż obok znajdzie się pierwszy w Rzeszowie mini browar, w którym każdy gość będzie mógł spróbować żeberek, golonek na zasmażanej kapuście oraz wielu innych specjałów dedykowanych do piwa. Uczestników odbywających się w hotelu konferencji ucieszy z pewnością informacja, że produkowane w lokalu piwo będzie można kupić również na wynos. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotował inwestor hotelu - w obiekcie ma bowiem znaleźć się pierwsza na Podkarpaciu restaurację znanego polskiego restauratora, którego nazwisko zostanie ujawnione w najbliższym czasie. Póki co wiadomo, że lokal będzie mieścił się na parterze od strony rynku, dzięki czemu goście z zewnątrz będą mogli wejść do niego bezpośrednio, a większość potraw będzie przygotowywana w ich obecności.

  źródło: www.bristol-rzeszow.pl

Oferty specjalne