Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Biznesowe Synergia

Wólczańska 128/134, 90-527 Łódź
www.synergia.lodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Grabarek 48 79...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Biznesowe Synergia

Cztery nowocześnie wyposażone sale konferencyjne w centrum Łodzi

Data aktualności: 01-03-2013

 • Cztery nowocześnie wyposażone sale konferencyjne w centrum Łodzi - Centrum Biznesowe Synergia
  Położony w samym centrum miasta, na rogu Alei Kościuszki i ul. Wólczańskiej, nowoczesny obiekt biurowy oddaje do dyspozycji organizatorów wydarzeń przestrzeń konferencyjną mogącą pomieścić nawet do 200 osób.
   
   
   
   
   
   
   
  Przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych Centrum Biznesowe Synergia posiada cztery sale konferencyjne. Klimatyzowane pomieszczenia zostały wyposażone w wentylację mechaniczną oraz system ścian mobilnych, dzięki czemu możliwe jest ich łatwe i szybkie przystosowanie do indywidualnych potrzeb. Na standardowe wyposażenie sal składają się: projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon oraz dostęp do bezprzewodowego i przewodowego internetu. Na życzenie udostępniane są także komputer i drukarka. W obiekcie znajduje się również sala wyposażona w stół do ping-ponga, z której uczestnicy konferencji mogą korzystać w przerwach.
   
  Sala Klubowa o powierzchni 57 mkw. mieści do 60 osób w ustawieniu teatralnym, do 30 w szkolnym, do 48 w podkowie i do 30 w ustawieniu biznesowym. Z kolei Sala Kolumnowa o powierzchni 117 mkw. jest w stanie pomieścić do 130 osób w ustawieniu teatralnym, do 60 w szkolnym do 70 w podkowie i tyle samo w ustawieniu biznes. Kolejne pomieszczenie, Sala Eventowa (171 mkw. powierzchni) mieści 200 osób w ustawieniu teatralnym, 104 w szkolnym, 96 w podkowie i tyle samo w biznesowym. Po złożeniu wszystkich mobilnych ścian możliwe jest również utworzenie Sali Eventowo-Bankietowej o powierzchni 290 mkw., przeznaczonej na bankiety, imprezy okolicznościowe, kameralne koncerty i eventy firmowe. Pomieszczenie jest w stanie pomieścić do 120 gości w ustawieniu bankietowym, tyle samo w weselnym i do 180 w ustawieniu cocktailowym.
   
  W Centrum Biznesowym Synergia funkcjonuje restauracja, której obsługa dba o catering odbywających się w obiekcie wydarzeń. W zależności od charakteru planowanej imprezy obsługa jest w stanie dostosować powierzchnię restauracji do oczekiwanej liczby uczestników. Ponadto wystrój Sali Restauracyjnej może być zmieniony tak, aby odpowiadał charakterowi eventu. Podczas imprez Centrum oferuje pełną obsługę kelnerską oraz indywidualnie dobrane menu. Organizatorzy spotkań mają również do dyspozycji lobby wystawowe oraz naziemny parking na 130 samochodów. Dodatkowymi atutami Centrum są parking dla rowerów, szybkobieżne windy oraz toalety, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
   
  Dodatkowych informacji na temat oferty wynajmu sal w Centrum Biznesowym Synergia udziela Katarzyna Wara-Wąsowska, tel. 695 581 181, e-mail: katarzyna.wasowska@inter-mar.com.pl

Oferty specjalne

 • Lato z Synergią za 50%

  W lipcu i sierpniu możecie Państwo urządzić w naszych salach konferencję , imprezę lub spotkanie za 50% ceny katalogowej. Zapraszamy...