Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Regent

Lubelska 72, 22-170 Pawłów
www.regent.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Centrum Hotelowo-Konferencyjne Regent

Nowy obiekt na konferencje prawie gotowy

Data aktualności: 06-05-2013

 • Nowy obiekt na konferencje prawie gotowy - Centrum Hotelowo-Konferencyjne Regent
  Prace w kompleksie hotelowym w Pawłowie w województwie lubelskim są już na ukończeniu. Jego otwarcie planowane jest na koniec czerwca 2013 r. 
   
   
   
   
   
   
   
  Inwestycja ma pełnić funkcję centrum hotelowo-konferencyjnego. Obiekt będzie nastawiony głównie na organizację różnego rodzaju imprez i spotkań. Jego zaplecze konferencyjno-bankietowe obejmować będzie salę szkoleniową o powierzchni 180 mkw., wyposażoną w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz klimatyzowaną salę balową. W hotelu znajdzie się również 18 w pełni klimatyzowanych pokoi, w tym trzy apartamenty klasy Lux. Nie zabraknie w nim również części rekreacyjnej, składającej się z siłowni, sauny oraz jacuzzi. Do dyspozycji organizatorów spotkań oddana zostanie również restauracja oferująca specjały kuchni polskiej i międzynarodowej oraz ogród z miejscem do grillowania. Z myślą o zmotoryzowanych przygotowano parking, który będzie dostępny również dla autokarów.
   
  Standard hotelu będzie odpowiadał obiektom trzygwiazdkowym, choć właściciel nie ubiegał się jeszcze o kategoryzację.