Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Postępu 17A, 02-676 Warszawa
www.adgarconference.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Kaczmarczyk Sales Director (22) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Zobacz nowe sale szkoleniowe w Warszawie

Data aktualności: 01-02-2013

 • Zobacz nowe sale szkoleniowe w Warszawie - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

  W warszawskim centrum konferencyjnym przy ul. Postępu oddano do do dyspozycji dwie nowe sale szkoleniowe dedykowane kameralnym spotkaniom z udziałem od 2 do 18 osób.

   

   

   

   

   

   


  Nowe sale konferencyjne w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza mają powierzchnię 15 i 37 mkw. Znajdują się na pierwszym piętrze budynku Adgar Plaza B. Pomieszczenia zapewniają dużą ilość światła dziennego dzięki zastosowaniu panoramicznych okien, są także wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Można w nich zorganizować spotkania dla grup liczących od 2 do 18 osób, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako miejsce kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych, na które zapotrzebowanie rynkowe jest obecnie największe. Ofertę obiektu uzupełniają nowe pakiety szkoleniowe - propozycja dla organizatorów minimum 10 spotkań. Są one dostosowane do grup różnej wielkości (już od 10 osób). Każdy z pakietów obejmuje wynajem klimatyzowanej sali z dostępem do światła dziennego z pełnym wyposażeniem technicznym, projektorem, ekranem oraz obsługę techniczną. Wybrane pakiety obejmują również całodzienną przerwę kawową z ciasteczkami i 3-daniowy lunch. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, ale także dla osób odwiedzających i pracujących we wszystkich budynkach biurowych należących do kompleksu Adgar, jest bezpłatny, nieograniczony hasłami dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-FI).

  – Obecnie firmy coraz częściej rezygnują z sesji wyjazdowych i organizują szkolenia dla pracowników w pobliżu swojego biura. Ma to związek z ograniczeniami budżetowymi oraz poszanowaniem cennego czasu uczestników. Ponadto jest to rozwiązanie bardziej efektywne niż korzystanie z sali konferencyjnej znajdującej się w biurze firmy, ponieważ zmiana otoczenia pozwala pracownikom odsunąć na dalszy plan bieżące sprawy i skupić się na temacie szkolenia. Zawartość merytoryczna staje się ważniejsza niż możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji. Efektywność dodatkowo zwiększa się poprzez warunki, jakie oferują specjalnie przygotowane obiekty konferencyjno-szkoleniowe - dodaje.

  Jak zauważa dyrektor Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, organizatorzy szkoleń doceniają wyspecjalizowane, odpowiednio przygotowane centra konferencyjne skupiające się na organizacji konkretnego rodzaju spotkań.- Z naszych obserwacji sytuacji na rynku wynika, że oczywiście cały czas standardem są pakiety szkoleniowe dla dużych grup, ale coraz częściej organizatorzy szukają także ofert dla mniejszej liczby osób. Odpowiadając na to zapotrzebowanie przygotowaliśmy w naszym centrum nowe pakiety dostosowane do mniejszych grup szkoleniowych – mówi Katarzyna Bobowska.

  Centrum Konferencyjne Adgar Plaza to jeden z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych w Warszawie, usytuowany w prestiżowej dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Obiekt zajmuje łączną powierzchnię 800 m2 i obejmuje 9 sal konferencyjnych o nowoczesnym designie. Wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia. Układ centrum, które w sumie może pomieścić ponad 300 osób, umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Centrum oferuje nowoczesne wyposażenie audiowizualne oraz zaawansowane usługi multimedialne, takie jak video- i telekonferencje, jak również bezpłatną bezprzewodową sieć internetową WiFi. Na życzenie obsługa obiektu jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę cateringową oraz miejsca parkingowe.

  źródło: www.adgar.pl

  Galeria

  • Zobacz nowe sale szkoleniowe w Warszawie - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  • Zobacz nowe sale szkoleniowe w Warszawie - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  • Zobacz nowe sale szkoleniowe w Warszawie - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  • Zobacz nowe sale szkoleniowe w Warszawie - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
  • Zobacz nowe sale szkoleniowe w Warszawie - Centrum Konferencyjne Adgar Plaza

Oferty specjalne