Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Binkowski

Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce
http://www.binkowskihotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Binkowski

Hotel Binkowski zaprosi na konferencje jeszcze przed Sylwestrem

Data aktualności: 09-12-2013

 • Hotel Binkowski zaprosi na konferencje jeszcze przed Sylwestrem - Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Binkowski

  Jeszcze przed sylwestrowym balem 2013 r. nastąpi oficjalne otwarcie czterogwiazdkowego Hotelu i Centrum Konferencyjnego Binkowski w Kielcach. Atutem obiektu będą sale konferencyjne, które pomieszczą do 1200 osób łącznie.

   
  Usytuowane na terenie Parku Baranowskiego w Kielcach centrum konferencyjno-rozrywkowe Binkowski to nowy, czterogwiazdkowy obiekt, który oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań w pełni wyposażone sale konferencyjne, a także 106 pokoi dwuosobowych (w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych), 2 pokoje typu studio i 4 luksusowe apartamenty. W obiekcie funkcjonować będą również Restauracja Glamour i kawiarnia.
   
  Nowe centrum konferencyjne w Kielcach
   
  Centrum konferencyjne Binkowski posiada 6 sal konferencyjnych. Sala Złota to pomieszczenie o powierzchni 260 mkw., które jest przeznaczone na spotkania o charakterze konferencyjnym i warsztatowym z udziałem do 250 osób. Sala Platinum A o powierzchni 120 mkw. jednorazowo jest w stanie pomieścić do 150 osób. Obok niej znajduje się Sala Platinum B o powierzchni 160 mkw., która mieści 180 osób. Z kolei Sala Platinum C (120 mkw. powierzchni) to pomieszczenie umożliwiające komfortową pracę nawet 140 osobom. Ponadto na terenie hotelu znajdują się dwie małe sale konferencyjne o powierzchni 40 mkw., które idealnie nadają się do spotkań w grupach liczących do 45 osób.
   
  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom sale Platinum A, B, C oraz Salę Gold można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób przestrzeń na 1200 osób. Wspomniane pomieszczenia posiadają też wyjście na taras. Ponadto do dyspozycji organizatorów spotkań pozostaje Sala Silver, która bezpośrednio łączy się z patio o powierzchni 230 mkw. To właśnie tam istnieje możliwość organizacji spotkań, konferencji, kongresów i bankietów do 250 osób.
   

Oferty specjalne

 • Oferta dla firm

  Ze względu na swoje położenie, bazę noclegową i zaplecze gastronomiczne Hotel Binkowski jest idealnym miejscem organizacji konferencji, sympozjów naukowych, narad i szkoleń a także spotkań biznesowych. 106 komfortowo wyposażonych pokoi jedno lub dwuosobowych (197 miejsc) 6 przestronnych...