Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno - Bankietowe Rubin

Lodowa 94, 93-232 Łódź
www.ckbrubin.pl

Skontaktuj się z obiektem

+48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjno - Bankietowe Rubin

Niezwykłe miejsce na konferencje w przemysłowej części Łodzi

Data aktualności: 18-02-2013

 • Niezwykłe miejsce na konferencje w przemysłowej części Łodzi - Centrum Konferencyjno - Bankietowe Rubin

  Wyróżniający się architektonicznie łódzkie centrum konferencyjne oferuje nowoczesne, przestronne i w pełni wyposażone klimatyzowane sale z możliwością różnorodnej aranżacji, wyśmienitą gastronomię oraz komfortowe i przytulne pokoje.

   

   

   

   

   

   


  Kompleksowe wyposażenie sal, które można dowolnie łączyć lub dzielić w zależności od potrzeb, pozwala na profesjonalne zorganizowanie konferencji, bankietu, przyjęcia okolicznościowego czy kameralnego spotkania. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponujemy ogrodzonym i monitorowanym parkingiem na 120 miejsc. Zapewniamy szeroki wachlarz wykwintnych dań i wysublimowanych przekąsek, przygotowywanych przez naszego Szefa Kuchni według oryginalnych i autorskich receptur komponowanych bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników. Serwowane dania nadają się zarówno na lekki lunch w przerwie konferencji, jak i na wystawny obiad, elegancką kolację, czy uroczysty bankiet. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy nawet najbardziej oryginalny pomysł, wszelkiego rodzaju niestandardowe wydarzenia z pełną oprawą sceniczną. Wyróżnia nas profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta.

  Oferujemy sale konferencyjną i bankietową - każda z możliwością podziału na mniejsze za pomocą dźwiękoszczelnych ścianek mobilnych, ekskluzywny VIP room oraz business room. Wymiary sal pozwalają na umieszczenie wszelkich instalacji multimedialnych i estradowych. Jednocześnie możemy obsłużyć do 600 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, z dostępem do bezprzewodowego Internetu, wyposażone w nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, ekrany, rzutniki oraz flipcharty.

  Ponadto centrum oddaje do dyspozycji 20 przestronnych, wygodnych i komfortowo urządzonych pokoi, w tym 19 pokoi dwuosobowych z możliwością pojedynczego wykorzystania lub dostawki (jeden z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych) oraz pokój Rubin de Luxe o podwyższonym standardzie. Każdy pokój posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV LCD, telefon, dostęp do bezprzewodowego Internetu, biurko do pracy oraz łazienkę.

  Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rubin zaprasza również do skorzystania z oferty cateringowej. Świadczymy usługi na zewnątrz u Klienta, dostarczamy potrawy pod wskazany adres. Zapewniamy sprzęt, zastawę i galanterię stołową, dekorację kwiatową stołów oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

  Serdecznie zapraszamy!

  źródło: Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rubin