Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman

Sienkiewicza 30, 09-400 Płock
www.hotelherman.pl

Skontaktuj się z obiektem

48 24...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman

Restauracja i sale konferencyjne już otwarte

Data aktualności: 22-11-2012

 • Restauracja i sale konferencyjne już otwarte - Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman

  16 kwietnia otwarta została Restauracja Książęca w Hotelu Herman w Płocku. Do użytku oddana została również część konferencyjna.
   

   

   

  Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman znajduje się w zabytkowej kamienicy w pobliżu Starego Rynku w Płocku. Pierwszych gości przyjęła Restauracja Książęca, gdzie szef kuchni serwuje dania kuchni polskiej z akcentami kuchni świata.

  Działają już też sale konferencyjne. Docelowo, w hotelu mogą odbywać się konferencje z udziałem 370 osób. Centrum konferencyjne składa się będzie z trzech sal: Tumskiej, Mazowieckiej i Kominkowej, wyposażonych w niezbędny sprzęt konferencyjny.
   
  Hotel posiada 20 eleganckich pokoi, w których znajdą się 43 miejsca noclegowe.

  Nowy, czterogwiazdkowy Herman znajduje się w zabytkowej kamienicy, która została odrestaurowana na potrzeby obiektu hotelowego a także wyposażona w innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu hotel jest nowoczesny i jednocześnie utrzymany został w zabytkowym, niepowtarzalnym butikowym stylu.