Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ComfortBiznes Pruszków

Boleslawa Prusa 1, 05-800 Pruszków
www.pruszkow.comfortbiznes.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Ważny Kierownik ds kluczowych klientów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ComfortBiznes Pruszków

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą zaprasza

Data aktualności: 12-11-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą zaprasza - ComfortBiznes Pruszków
  Znajdujący się na trasie Grodzisk Mazowiecki – Warszawa, tuż przy zjeździe z autostrady A2 i zaledwie 14 km od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina Hotel ComfortBiznes Pruszków to zarówno miejsce idealne zarówno na organizację konferencji, jak również świetny przystanek dla ludzi biznesu planujących kolejny dzień w podróży.
   
  Działający od 2011 roku Hotel ComfortBiznes Pruszków posiada 4 klimatyzowane sale konferencyjne o metrażu od 19 do 180 mkw. Pomieszczenia znajdują się na parterze budynku, posiadają dostęp do światła dziennego i mają możliwość zaciemnienia. Na ich wyposażenie składają się: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz stałe łącze internetowe udostępniane na życzenie. Sale konferencyjne w połączeniu z holem, częścią barową i salą restauracyjną umożliwiają organizację takich przedsięwzięć jak targi czy wystawy, a obszerny parking umożliwia ekspozycję samochodu lub organizację wszelkiego rodzaju eventów. Ponadto goście obiektu mają do dyspozycji zaplecze biurowe na recepcji z drukarką, skanerem, faksem i kserokopiarką.
   
  Na bankiety i imprezy
   
  Hotel ComfortBiznes Pruszków posiada 128 miejsc noclegowych w 64 dwuosobowych pokojach (w tym 2 przystosowanych do potrzeb osób niepelnosprawnych) oraz 2 apartamentach idealnych do organizacji spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych czy przyjęć okolicznościowych. W restauracji i salach bankietowych hotelu mogą odbywać się imprezy integracyjne i okolicznościowe. W pomieszczeniach istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia z udziałem od 10 do 100 osób. Obsługa obiektu służy fachową pomocą i doradztwem na każdym etapie przygotowań do imprezy począwszy od ustalenia menu, a skończywszy na oprawie muzycznej i wizualnej.
   
  Dodatkowe udogodnienia dla gości Hotelu ComfortBiznes Pruszków to biblioteczka z kącikiem prasowym, kącik dla dzieci, konsola do gier X–box 360 Kinect, kącik internetowy, stół do piłkarzyków, stół do tenisa, bilard, darty oraz strzelnica.
   

   

Oferty specjalne

 • ComfortBiznes Pruszków zaprasza do organizacji konferencji i szkoleń

  Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzenia ComfortBiznes w Pruszkowie. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZ HOTEL? -Łącznie 130 MIEJSC NOCLEGOWYCH -DOGODNA LOKALIZACJA -5 KLIMATYZOWANYCH SAL KONFERENCYJNYCH oraz 2 APARTAMENTY BIZNESOWE -RESTAURACJA -DUŻY, MONITOROWANY PARKING CO...