W połowie marca 2014 r. Qubus Hotel Prestige Katowice rozszerzył ofertę usług konferencyjnych. Do dyspozycji organizatorow spotkań oddane zostały trzy sale kinowe znajdujące się na drugim piętrze budynku Altus. 

Dotychczas hotel dysponował jednym z największych na Śląsku centrów konferencyjnych. Składa się ono siedmiu sal o łącznej powierzchni 600 mkw., ktore mmogło pomieścić do 1100 gości. - Bycie jednym z liderów zobowiązuje do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich usług - przyznaje Magdalena Stachoń-Szołtysek, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu w Qubus Hotel Prestige Katowice. -  W związku z tym postanowiliśmy nawiązać współpracę z kinem w temacie wynajmu sal kinowych pod usługi konferencyjne. Trzy nowe sale są w stanie pomieścić nawet 597 osób. Każda z nich wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, rzutnik, scenę i wygodne siedzenia, które z pewnością pozytywnie wpłyną na poczucie komfortu wśród uczestników danego spotkania. Dodatkowym atutem organizacji konferencji w salach kinowych jest też przestronny hol, który zapewnia pełną wygodę podczas korzystania z usług cateringowych 

Sale kinowe blisko sal konferencyjnych

Przestrzeń sal kinowych łączy się bezpośrednio z częścią konferencyjną hotelu, co pozwoli na organizację dużych eventów, kongresów i targów. Dodatkowo dla gości, którzy chcą wynająć salę kinową z gastronomią pod organizację konferencji dla 100 osób, hotel przygotował specjalną ofertę pt. „Sala kinowa za złotówkę”.

- Połączenie nowocześnie wyposażonych sal kinowych z marką Qubus Hotel to gwarancja wysokiej jakości usług - – mówi Katarzyna Gaweł, Dyrektor Qubus Hotel Prestige Katowice. -  Jesteśmy przekonani, że nowa propozycja spotka się ze sporym zainteresowaniem, zarówno ze strony naszych stałych kontrahentów, jak i nowych firm poszukujących nowoczesnych i oryginalnych miejsc na konferencję - dodaje.