Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Crown Piast Hotel & Park

Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków
www.hotelpiast.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Sendler 12 68...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Crown Piast Hotel & Park

Business Lunch w hotelowym ogrodzie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Business Lunch w hotelowym ogrodzie - Crown Piast Hotel & Park

  Krakowski Crown Piast Hotel & Park corocznie organizuje i obsługuje dziesiątki międzynarodowych i krajowych konferencji, szkoleń, sympozjów naukowych, a także imprez okolicznościowych o zróżnicowanym charakterze.
   

   

   

   

   

   

   


  Sale konferencyjne Krakowskiego Crown Piast na potrzeby biznesu i nauki udostępniają 7 atrakcyjnych pomieszczeń, wyposażonych w profesjonalny sprzęt konferencyjny ze stałym łączem internetowym i nowoczesną infrastrukturą techniczną.

  Do 31 sierpnia Crown Piast ma również interesujacą propozycję dla klientów, którzy zechcą zjeść Business Lunch zarówno w hotelowej restauracji Anturium, jak i w zielonym zaciszu jednego z najpiękniejszych ogrodów krakowskich. W otoczeniu pieczołowicie wypielęgnowanych odmian kwiatów, krzewów, drzew i zielonej trawy można w wyjątkowy sposób odpocząć od codziennych obowiązków, a także zorganizować oryginalne spotkanie rodzinne czy biznesowe.

   


  Business Lunch trwa od godziny 12 do 17. Danie główne, zarówno tradycyjne, jak i w opcji wegetariańskiej z deserem kosztuje 29 PLN, natomiast apetyt na słodkości można zaspokoić kawą z porcją pysznego ciasta własnego wypieku już za 12 PLN.


  Sale konferencyjne Kraków oferują wiele atrakcyjnych i luksusowych pomieszceń, również krakowski Crown PIast do dyspozycji gości oddaje 179 komfortowo i przytulnie urządzonych pokoi. Oferuje także pokoje studio, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz apartamenty. Wszystkie one posiadają własny system klimatyzacyjny, wyposażone są w TV-sat, telefon, bezpośredni dostęp do Internetu, mini-bar, sejf, nowoczesne łazienki z prysznicem oraz zestaw do przygotowania kawy i herbaty.


  źródło: www.hotelpiast.pl