Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dom Pielgrzyma w Kodniu

Rynek 1, 21-509 Kodeń
www.koden.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Dom Pielgrzyma w Kodniu

Nowe miejsce na spotkania w wyciszonej i niezwykłej atmosferze

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na spotkania w wyciszonej i niezwykłej atmosferze - Dom Pielgrzyma w Kodniu

  Oficjalne otwarcie nowego Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej zaplanowano na 2 lipca 2012 r. Do dyspozycji pielgrzymów i grup zorganizowanych zostanie oddana między innymi nowoczesna sala konferencyjna.

   

   

   

   

     Pomieszczenie, w którym będą mogły odbywać się spotkania i konferencje, będzie w stanie pomieścić maksymalnie 120 osób. W obiekcie znajdzie się także sala jadalniana na ok. 150 osób, z której będzie można wyjść bezpośrednio na taras i zjeść posiłek pod parasolami. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 12 nowych dwuosobowych pokoi, budynek będzie też posiadał windę.

  Obecnie Dom Pielgrzyma w Kodniu oddaje do dyspozycji gości 150 miejsc noclegowych w pokojach jedno- ,dwu- i wieloosobowych. Na terenie obiektu działają kawiarnia i stołówka, które świadczą usługi gastronomiczne także dla uczestników odbywających się w obiekcie spotkań.

  źródło: www.koden.com.pl