Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

Czterogwiazdkowy hotel powstaje w Łodzi

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel powstaje w Łodzi - DoubleTree by Hilton Łódź

  W Łodzi przy ulicy Łąkowej powstanie Film Hotel. Operatorem nowego obiektu będzie DoubleTree by Hilton.

   

   

   

   

   

   

   

  Hotel posiadać będzie ponad 10 pięter. Do dyspozycji gości udostępnionych ma zostać około 250 komfortowo wyposażonych pokoi i luksusowych apartamentów.

  W hotelu znajdzie się profesjonalne centrum eventowe. Na potrzeby koncertów, konferencji, szkoleń i różnego rodzaju spotkań biznesowych oddanych zostanie prawdopodobnie 5 wielkich sal. Będzie to jedno z największych zapleczy kongresowych w Łodzi.

  Ponadto w hotelu znajdzie się zaplecze SPA oraz basen, gdzie odpocząć będzie można po ciężkim dniu, pełnym owocnych spotkań. W nowym obiekcie nie zabraknie również restauracji.

  W podziemiach hotelu znajdzie się garaż na 160 samochodów.

  Budowa luksusowego hotelu rozpoczęła się w maju 2011 roku. Otwarcie obiektu odbyć ma się latem 2013 roku. Inwestorzy dopuszczają jednak zmianę terminu otwarcia.
   


  źródło: www.propertynews.pl