Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Łódź

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
doubletreelodz.pl

Skontaktuj się z obiektem

DZIAŁ SPRZEDAŻY KONFERENCJI I BANKIETÓW 42 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Łódź

Latem 2013 ruszą hotel i centrum kongresowe

Data aktualności: 22-04-2013

 • Latem 2013 ruszą hotel i centrum kongresowe - DoubleTree by Hilton Łódź

  Otwarcie hotelu konferencyjnego o czterogwiazdkowym standardzie zaplanowano na początek lata 2013 roku.
   

   

   

   

   

   

   


  Pierwszy w Polsce hotel DoubleTree by Hilton zostanie połączony z dawnymi halami łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych. W kompleksie znadzie się ponad 1,7  tys mkw. powierzchni konferencyjnej na terenie hotelu i niemal 3 tys mkw. przestrzeni hal kongresowo-wystawienniczych. Największa z hal będzie mogła pomieścić ponad tysiąc gości konferencyjnych. Jej atutem ma być doskonała akustyka, a także  profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. W Centrum Kongresowym BiznesHUB - bo taką nazwę będzie nosił obiekt - będzie można zorganizować zarówno kongres, dużą konferencję czy event firmowy połączony z wieczorną imprezą. Na terenie całego Centrum będzie można korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu  o przepustowości 50 Mb/s. Do dyspozycji organizatorów i gości zostanie oddane również wyposażone w nowoczesny sprzęt kino 3D.

  Jedną z zalet zaletą kompleksu ma być jego lokalizacja. Położony w centrum Łodzi, w pobliżu skrzyżowania głównych autostrad obiekt oferuje doskonały dojazd z każdego miejsca w kraju. Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest oddalone o sześć kilometrów, a dworzec Łódź Kaliska o niespełna kilometr. Z kolei czas dojazdu z warszawskiego Okęcia to zaledwie półtorej godziny. - To wszystko sprawia, że BiznesHUB to miejsce wręcz stworzone do organizacji międzynarodowego kongresu, czy choćby dorocznego zjazdu  sił sprzedaży - zapowiada Dominik Heftowicz, przedstawiciel Grupy Toya, która jest inwestorem Centrum. - Najwyższe standardy jakości obsługi sprawiają, że będzie to idealne miejsce odpoczynku zarówno dla zmęczonych podróżą służbową gości biznesowych, jak i uczestników konferencji - dodaje Agata Latańska, dyrektor sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Łódź.