Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór Sanna

Wierzchowiska Drugie 163, 23-310 Modliborzyce
www.dworsanna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Wóblewska manager@dworsanna.pl 606 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Dwór Sanna

Nowo wyremontowany hotel w województwie lubelskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowo wyremontowany hotel w województwie lubelskim - Dwór Sanna

  Nowo wyremontowany i gruntownie odnowiony Dwór Sanna zaprasza wszystkich chętnych do poznania najbardziej urokliwych zakątków Roztocza. Położony w Wierzchowiskach Drugich, 16 km od Janowa Lubelskiego, w malowniczej dolinie rzeki Sanny, jest idealnym miejscem wypoczynku i relaksu z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu.
   

   

   

   

   

   

  Wzniesiony w XIX wieku dwór szlachecki, świadek wielu wydarzeń historycznych, jest idealnym miejscem dla pasjonatów dziejów naszego kraju. Jednocześnie luksusowe wnętrza hotelu są żywym dowodem na to, że nowoczesność może iść w parze z szacunkiem do tradycji.

  Obecnie dwór oferuje 13 komfortowych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi, z dostępem do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji gości jest zatem 26 miejsc noclegowych. Dodatkowo od grudnia hotel planuje poszerzenie oferty o kolejnych 14 miejsc w 7 nowych pokojach.

  W naszym dworze znajduje się również sala konferencyjna i bankietowa, wyposażona w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, klimatyzowana i oczywiście z dostępem do Internetu. Sala pozwala na organizowanie zarówno kameralnych spotkań czy bankietów jak również konferencji i szkoleń. Dodatkowo do dyspozycji gości jest VIP room, kameralna, niewielka sala, mogąca pomieścić 10 osób i również idealnie nadająca się na spotkania biznesowe.

  Wielbiciele oryginalnych smaków będą zachwyceni po degustacji wykwintnych dań z menu restauracji. Dodatkowo do dyspozycji klientów jest foyer, lobby bar i wspomniany już VIP room, specjalne miejsce dla specjalnych gości.

  Po trudach podróży i pracy goście skorzystać mogą z oferowanych przez obiekt atrakcji: stadniny koni, kuligów, czy po prostu - przejażdżki bryczką po pięknej okolicy.

  W sąsiedztwie znajdują się również trzy stoki narciarskie na których można cieszyć się śnieżnym szaleństwem, a pod okiem doświadczonych instruktorów jest możliwość pod szlifowania własnych umiejętności.

   


  źródło: www.dworsanna.pl