Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dworek Nad Rozlewiskiem

Klucze-Osada 38A, 32-310 Klucze
www.dworeknadrozlewiskiem.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dagmara Wadas Koordynator d/s grup biznesowych,bankietów, konferencji. +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Dworek Nad Rozlewiskiem

Konferencje i integracja w Jurze Krakowskiej – znasz ten hotel?

Data aktualności: 17-10-2014

 • Konferencje i integracja w Jurze Krakowskiej – znasz ten hotel? - Dworek Nad Rozlewiskiem

  Trzygwiazdkowy hotel, położony nad rzeką i rozlewiskami w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, rozbudowuje swoje zaplecze o nową salę konferencyjną i dodatkowe miejsca noclegowe.

   

  Znajdujący się ok. 50 km od Krakowa w miejscowości Klucze pod Olkuszem obiekt został otwarty w marcu 2014 r. Miesiąc temu hotel uzyskał trzygwiazdkową kategoryzację.

   

  Konferencje w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

   

  W 2015 r. w Dworku nad Rozlewiskiem pojawi się nowa sala konferencyjna, która będzie mogła pomieścić 250 osób. Dziś obiekt dysponuje salą konferencyjną znajdującą się w ogrzewanym zewnętrznym namiocie, który został połączony z hotelową restauracją. Wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny sala mieści 140 osób w ustawieniu teatralnym i 100 - w bankietowym. W podziemiach budynku mieści się klub jazzowy z salą kominkową, w której mogą odbywać się spotkania z udziałem 70 osób (konferencyjnie) i 40 (bankietowo).

  Dworek Nad Rozlewiskiem sale konferencyjne konferencje pod Krakowem Klucze OlkuszDworek Nad Rozlewiskiem sale konferencyjne konferencje pod Krakowem Klucze Olkusz

   

  Na integrację i teambuiding w plenerze

   

  W dworku znajduje się restauracja mieszcząca do 150 osób, kawiarnia i oranżeria. Ponadto, we wspomnianym już klubie jazzowym organizowane są wieczory tematyczne w stylu country, pokazy pirotechniczne i barmańskie, dyskoteki z karaoke oraz kursy tańca na wesoło (we współpracy z zewnętrzną agencją).


  W sezonie letnim przy hotelu funkcjonuje wiata grillowa, w której mogą odbywać się imprezy z udziałem do 60 do 130 osób. Obiekt dysponuje terenem zielonym o powierzchni 7,5 ha, na którym organizowane są imprezy teambuildingowe. Ofertę obiektu uzupełniają rajdy off-road, przejażdżki quadami, loty balonem i na paralotni, paintball, wycieczki po okolicy z przewodnikiem oraz wspinaczka skałkowa.

  Na zaplecze noclegowe Dworku nad Rozlewiskiem składa się 50 miejsc noclegowych w 18 pokojach, w tym: apartamencie, pokojach DeLuxe, Classic oraz pokoju dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym z pokoi zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu. Już wkrótce obiekt odda do użytku gości kolejne 9 pokoi.

  Goście mają do dyspozycji parking.

  Dworek Nad Rozlewiskiem sale konferencyjne konferencje pod Krakowem Klucze OlkuszDworek Nad Rozlewiskiem sale konferencyjne konferencje pod Krakowem Klucze Olkusz

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: