Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
EXPO XXI Warszawa

Żaneta Berus Prezesem Warszawskiego Centrum EXPO XXI

Data aktualności: 22-11-2012

 • Żaneta Berus Prezesem Warszawskiego Centrum EXPO XXI - EXPO XXI Warszawa

  We wrześniu 2011 r. Zgromadzenie Wspólników podjęło decyzję o powierzeniu Żanecie Berus funkcji Prezesa Zarządu Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

   

   

   

   

   

   

  Żaneta Berus przez ostatnie 10 lat związana jest z Warszawskim Centrum EXPO XXI, gdzie zaczynała pracę jako Dyrektor Handlowy, a przez 4 ostatnie lata pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego. Od wielu lat jest też członkiem Zarządu tej Spółki.

  Całe życie zawodowe związana jest z promocją gospodarczą. Najbogatsze doświadczenia zawodowe przyniosła jej praca w Krajowej Izbie Gospodarczej (okres zaraz po transformacji gospodarczej), którą wykorzystała potem w pracy dyplomatycznej pracując na stanowisku Konsula Handlowego w Chicago, gdzie była odpowiedzialna za relacje gospodarcze oraz sprowadzanie amerykańskich inwestycji do Polski.

  W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.        W 2011 roku objęła stanowisko Wiceprezesa w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego. Od wielu lat jest również w Radzie Doradczej fundacji Foundation of Corporate Social Responsibility.

  Zamężna, dwoje dzieci Paweł i Ewa. Hobby: nauka języków obcych, jazda na rowerze, góry, śpiew, dobra książka
   

  Centrum EXPO XXI
  to najnowocześniejszy i największy obiekt wystawienniczo-eventowy w Warszawie. Dysponuje powierzchnią ponad 17 000 m² , w tym 13 500 m² to powierzchnia w halach, 1 500 m² to powierzchnia w salach konferencyjnych i pokojach do rozmów, 2 200 m² to powierzchnia na terenie ekspozycji zewnętrznej. Kompleks składa się z 4 budynków: Hala nr 1, Hala nr 2 – budynek główny, Hala nr 3, Hala nr 4.
  EXPO dysponuje 1.500 miejscami parkingowymi.

   


  źródło: www.expoxxi.pl