Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ForRest Hotel & Restaurant

Głogowska 4a, Racula, 66-004 Zielona Góra
www.for-rest.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
ForRest Hotel & Restaurant

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Hotel ForRest już działa

Data aktualności: 07-01-2014

 • Hotel ForRest już działa - ForRest Hotel & Restaurant

  15 listopada 2013 roku miało miejsce oficjalne otwarcie ForRest Hotel & Restaurant. Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Zieloną Górą dysponuje salą konferencyjną na 250 osób.

   
  Wszystkie znajdujące się w hotelu sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Mogą się w nich odbywać konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Istnieje równiez możliwość połączenia spotkań z posiłkami.
   
  Sale konferencyjne blisko lasu
   
  Znajdująca się w ForRest Hotel & Restaurant sala konferencyjna Magnolia mieści 250 osób w układzie teatralnym, 56 w podkowie i 98 w układzie szkolnym. Pomieszczenie o 230 mkw. powierzchni może być dzielone na dwa mniejsze, których metraż wynosi 90 i 140 mkw. Ponadto do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje VIP Room o powierzchni 50 mkw., który mieści do 50 osób w układzie teatralnym, 15 w podkowie i 18 w układzie szkolnym.
   
  ForRest Hotel & Restaurant posiada 71 miejsc noclegowych w 36 pokojach typu Standard, Comfort, Superior, jednym apartamencie i jednym Love Room. W obiekcie działają dwie restauracje. W ForRest Restaurant serwowane są dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Lokal jest w stanie pomieścić ok. 70 gości. ForRest Veranda to z kolei mieszczące do 60 osób miejsce, w którym serwowane są świeże sałatki, dania typu fit i potrawy z sezonowymi owocami. Ponadto w hotelu znajdują się bar, winoteka i sala kominkowa. 
   
  Jeszcze w tym roku w Hotelu ForRest pojawi się strefa spa & wellness, w której znajdą się: basen, dwie sauny, jacuzzi, sala ćwiczeń oraz salon kosmetyczny.