Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Krakow City Center

Łobzowska 8, 31-140 Kraków
www.goldentulipkrakowcitycenter.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Golden Tulip Krakow City Center

Hotel Golden Tulip Krakow City Center już działa

Data aktualności: 25-11-2013

 • Hotel Golden Tulip Krakow City Center już działa - Golden Tulip Krakow City Center
  22 listopada 2013 r. miało miejsce otwarcie hotelu Golden Tulip Krakow City Center. Jednym z atutów znajdującego się w centrum Krakowa hotelu jest nowoczesna sala konferencyjna, w której mogą odbywać się konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe.
   
  Należący do sieci Louvre Hotels Group hotel Golden Tulip Krakow City Center posiada w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salę konferencyjną z dostępem światła dziennego. Sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, projektor multimedialny, ekran i flipchart. Podczas spotkań personel obiektu zapewnia ich obsługę gastronomiczną.
   
  Nie tylko na konferencje
   
  Na gości hotelu czeka klimatyzowana i elegancko urządzona restauracja „Tulipan”, która jest w stanie obsłużyć w tym samym czasie ok. 100 osób. W lokalu serwowane są dania polskiej i międzynarodowej kuchni ze specjalnym uwzględnieniem włoskich potraw, a także śniadania, podawane w formie bufetu szwedzkiego. Mieszczący się obok restauracji drink bar oferuje bogaty wybór piw lokalnych i zagranicznych, win z różnych stron świata, klasycznych koktajli oraz przekąsek.
   
  Hotel przyjazny dla niepełnosprawnych
   
  Hotel Golden Tulip Krakow City Center posiada 86 przestronnych klimatyzowanych pokoi jedno- i dwuosobowych oraz tzw. Junior Suite. Każdy pokój wyposażony jest w bezpłatny dostęp do internetu oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Obiekt jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.