Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gospoda Wrocławska

Sukiennice 6, 50-107 Wrocław
http://www.gospodawroclawska.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Gospoda Wrocławska

Nowa sala na konferencje i wesela w centrum Wrocławia

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala na konferencje i wesela w centrum Wrocławia - Gospoda Wrocławska

  W maju 2012 r. w Gospodzie Wrocławskiej rozpocznie działalność kompleks konferencyjno-weselny ETNO.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kompleks powstaje na piętrze nad restauracją w Sukiennicach na wrocławskim rynku i będzie mógł obsłużyć jednorazowo do 170 gości. W jego skład wejdą trzy sale konferencyjne oraz trzy sale bankietowe. Sala ETNO pomieści ok. 150 osób w formie zasiadanej i ok. 250 osób w formie teatralnej. Pomieszczenie będzie można podzielić na trzy mniejsze przestrzenie konferencyjne.

  Jak zapewniają przedstawiciele Gospody Wrocławskiej, stylowo wyposażona sala ETNO tworzy wyjątkowe warunki do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, prezentacji firmowych i wystawczych, konferencji prasowych oraz wesel, bankietów i różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

  Serwująca potrawy kuchni staropolskiej Gospoda Wrocławska powstała w 1999 roku jako część większego kompleksu gastronomicznego na wrocławskim rynku. Lokal należy do firmy Restauracje Krawczyk - jednej z największych firm gastronomicznych działających na terenie Wrocławia, w której zatrudnienie przekroczyło 200 osób.
   

   

  źródło: www.gospodawroclawska.pl