Barbara Pawliczuk pełni funkcję dyrektor marketingu i sprzedaży czterogwiazdkowego hotelu Grand w Rzeszowie. Będzie także odpowiadała za sprzedaż i marketing w nowopowstającym pięciogwiazdkowym rzeszowskim hotelu Bristol. 

W ostatnim czasie Pawliczuk zajmowała stanowisko dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w należącym do grupy Anders hotelu Zamek Ryn. Piastowała różne funkcje, m.in. odpowiadała za organizację sprzedaży i promocję obiektów noclegowych wchodzących w skład grupy. Pracę w branży rozpoczynała w biurach turystycznych – olsztyńskim Juwenturze, Biurze Turystyki Motorowej PZM, a następnie później Biurze Podróży Traveland wchodzącym w skład Anders Group. Barbara Pawliczuk z wykształcenia jest ekonomistką, absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej pasją są podróże. Uwielbia kino i dobrą książkę.

Grand Hotel Rzeszów to hotel konferencyjny, który posiada obecnie 40 pokoi dla gości oraz 3 klimatyzowane sale konferencyjne. W najbliższym czasie hotel udostępni kolejne 40 pokoi, kryty basen oraz dodatkową salę konferencyjną na 150 miejsc.

Tymczasem już niebawem w Rzeszowie pojawi się nowy obiekt na konferencje. – Nowy Rok powitamy wraz z gośćmi w nowym – pierwszym na Podkarpaciu pięciogwiazdkowym hotelu Bristol - mówi Barbara Pawliczuk. - Tu także znajdzie się wielofunkcyjna sala konferencyjno-bankietowa na 500 miejsc. Tym samym w Rzeszowie powstanie największe centrum kongresowe – w obu hotelach, usytuowanych po sąsiedzku na rzeszowskiej Starówce znajdować się będzie łącznie 220 klimatyzowanych pokoi hotelowych o bardzo wysokim standardzie – informuje nowa dyrektor sprzedaźy i marketingu obydwu hoteli.

źrodło: www.grand-hotel.pl