Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport

Hryniewieckiego 12B/1, 84-120 Władysławowo
www.twojdomnadbaltykiem.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Gwiazda Morza Resort Spa & Sport

Zaprezentowano pokazowy apartament

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zaprezentowano pokazowy apartament - Gwiazda Morza Resort Spa & Sport

  Pod koniec sierpnia 2012 r. odbyło się oficjalne otwarcie pokazowego apartamentu w nowej inwestycji hotelowej we Władysławowie. Obecnie prowadzona jest realizacja i sprzedaż I etapu inwestycji - budynku z apartamentami wakacyjnymi. Jej zakończenie ma zakończyć się jeszcze przed sezonem letnim 2013 roku.

   

   

    

   

   


  Projekt znajdującego się na parterze pierwszego budynku apartamentu przygotowali architekci wnętrz Agnieszka Maderska-Pszczołowska i Jarosław Pszczołowski.

  Apart Hotel Gwiazda Morza to kompleks ekskluzywnych apartamentowców położonych w odległości 120 metrów od plaży we Władysławowie w dzielnicy Hallerowo, tuż obok portu z mariną dla jachtów żaglowych i motorowych. W kompleksie znajdą się trzy budynki - dwa z 52 apartamentami wakacyjnymi o powierzchniach od 20 do 88 mkw. - oraz centralnie położony hotel z pokojami dla gości. W Gwieździe Morza pojawią się m.in. całodobowa recepcja, restauracje i kawiarnie, część spa&wellness z basenem, zespół saun oraz system sal konferencyjnych. Całość została przemyślana funkcjonalnie i architektonicznie w taki sposób, by obiekt mógł obsłużyć jak najszerszą grupę klientów - gości indywidualnych, rodziny z dziećmi, a także zorganizowane grupy biznesowe.

  źródło: www.twojdomnadbaltykiem.pl