Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport

Hryniewieckiego 12B/1, 84-120 Władysławowo
www.twojdomnadbaltykiem.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Gwiazda Morza Resort Spa & Sport

Wkrótce otwarcie pierwszej części obiektu

Data aktualności: 06-05-2013

 • Wkrótce otwarcie pierwszej części obiektu - Gwiazda Morza Resort Spa & Sport
  Pierwszy z budynków konferencyjnego aparthotelu we Władysławowie zostanie oddany do użytku już w czerwcu 2013 r.
   
   
   
   
   
   
   
   
  W ramach pierwszego etapu inwestycji do dyspozycji gości zostaną oddane 52 funkcjonalne apartamenty o powierzchni od 20 do 88 mkw., w większości z przestronnymi balkonami lub tarasami. Wszystkie apartamenty zostały wykończone w wysokim standardzie pod klucz. Inwestor przygotował również kompleksową ofertę wyposażenia w oparciu o hotelowe technologie i rozwiązania. Każdy z apartamentów posiadać będzie nowoczesny aneks kuchenny, klimatyzację oraz bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości oddana zostanie także recepcja z personelem pełniącym funkcję concierge oraz inne komfortowe rozwiązania hotelowe gwarantujące wysoki poziom obsługi.
   
  Docelowo kompleks Gwiazda Morza będzie składał się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków o minimalistycznej architekturze, położonych na działkach o łącznej powierzchni 7,3 tys. mkw. poza dwoma budynkami apartamentowymi, powstanie tu komfortowy, czterogwiazdkowy hotel konferencyjny z rozbudowaną strefą rekreacyjną. Sam aparthotel to przede wszystkim oferta skierowana do osób, które planują zainwestowanie w luksusowe nieruchomości nad morzem i czerpanie dochodu z ich wynajmu. Założenie proponowane przez inwestora opiera się na zarządzaniu kompleksem przez wyspecjalizowaną firmę, która przygotowuje apartament na przyjazd właściciela lub przyjęcie gości. W ramach usługi właściciel ma możliwość scedowania wszystkich zobowiązań wynikających z posiadania i obsługi apartamentu wakacyjnego na zarządcę. Przejmie on wszelkie obowiązki związane z przygotowaniem wnętrz do przyjazdu gości, zadba o marketing i promocję, organizację procesu wynajmu, bieżące utrzymanie i obsługę apartamentów, a także regulowanie w imieniu właściciela wszelkich zobowiązań finansowych związanych z utrzymaniem nieruchomości.