Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala Ludowa - Hala Stulecia - Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
www.halastulecia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Kubera +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hala Ludowa - Hala Stulecia - Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wrocławski obiekt na konferencje zmienia nazwę na Wrocławskie Centrum Kongresowe

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wrocławski obiekt na konferencje zmienia nazwę na Wrocławskie Centrum Kongresowe - Hala Ludowa - Hala Stulecia - Wrocławskie Centrum Kongresowe

  Znajdujący się przy Hali Stulecia obiekt konferencyjny od połowy kwietnia 2012 r. funkcjonuje pod nową nazwą.

   

   

   

   

   

     Działający od półtora roku obiekt działał do tej pory pod szyldem "Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej". Jak informuje Agnieszka Wardawa, rzecznik prasowy Hali Stulecia, o zmianach zadecydowały względy praktyczne. - Nowa nazwa jest krótsza i lepiej oddaje charakter naszego centrum. Regionalne Centrum Turystyki Biznesowej nie kojarzyło się do końca z funkcją, jaką pełni ten obiekt – tłumaczy w rozmowie z serwisem Tuwroclaw.com rzecznik obiektu. Wraz z zakończonymi inwestycjami przeprowadzanymi w kompleksie Hali Stulecia w latach 2008-2012 modyfikacji uległo też logo całego kompleksu.

  Kompleks Hali Stulecia daje możliwość organizowania dużych widowisk o charakterze masowym, jak również kameralnych spotkań biznesowych. W obiekcie odbywały się kongresy i konferencje związane z Europejskim Kongresem Kultury, Polską Prezydencją w Unii Europejskiej, wizyty Jana Pawła II i Dalajlamy, a także koncerty polskich i zagranicznych gwiazd sceny muzycznej, międzynarodowe imprezy sportowe, wystawiennicze, kulturalne i rozrywkowe. W 2006 roku obiekt został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i tym samym uznana za jedno z największych dzieł architektury XX wieku.

     źródło: www.tuwroclaw.com