Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala widowiskowo-sportowa w Policach

Siedlecka 6, 72-010 Police
http://www.zspolice.pl/zspolice/baza/hala_sportowa/o_hali

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Cichocki Targi, Konferencje, Biznes 510 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hala widowiskowo-sportowa w Policach

Nowoczesny obiekt sportowy z salami konferencyjnymi wystartuje w maju

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowoczesny obiekt sportowy z salami konferencyjnymi wystartuje w maju - Hala widowiskowo-sportowa w Policach

  W budynku trwają obecnie prace instalacyjne i wykończeniowe.

   

   

   

   

   

   

   


  W obiekcie znajdą się pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, trzy boiska do koszykówki i siatkówki, a także sale konferencyjne, siłownia, sala fitness i do gry w squasha. Na widowni będzie mogło zasiąść około 1100 kibiców, a z dostawką – nawet 1300 osób. Jak informuje Beata Golisowicz, dyrektor Zespołu Szkół w Policach, sala konferencyjna ma służyć transgranicznym spotkaniom i warsztatom. Mają w niej być organizowane również imprezy okolicznościowe oraz konferencje.

  Z nowej hali sportowej w Policach mają korzystać przede wszystkim uczniowie, jednak obiekt będzie także udostępniany lokalnym mieszkańcom. Z informacji przekazanych przez inwestora wynika, że obiekt został dostosowany do organizacji imprez masowych.

  Całkowity koszt inwestycji to około 15 mln złotych. Obiekt otrzymał dofinansowanie z funduszy unijnych w wysokości 3 mln euro.
   

   

  źródło: www.konferencje.pl