Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk
http://www.hiltoneasteurope.com/pl-pl/destinations/hampton-by-hilton-gdansk-airport

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Lubińska Specjalista ds. Sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Hampton by Hilton Gdańsk Airport uroczyście otwarty

Data aktualności: 22-11-2013

 • Hampton by Hilton Gdańsk Airport uroczyście otwarty - Hampton by Hilton Gdańsk Airport
  W czwartek, 21 listopada 2013 r. w Gdańsku miało miejsce oficjalne otwarcie hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport. Położony w sąsiedztwie portu lotniczego w Gdańsku-Rębiechowie obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań nowoczesną salę konferencyjną o powierzchni 55 mkw.
   
  Trzygwiazdkowy Hampton by Hilton Gdańsk Airport jest drugim hotelem marki Hampton by Hilton zlokalizowanym na terenie lotniska i będącym własnością Spółki Port-Hotel (pierwszym jest Hampton by Hilton Warsaw Airport, znajdujący się w odległości około 800 m od głównego terminalu Lotniska Chopina). 
   
  Duża sala konferencyjna przy lotnisku w Gdańsku
   
  Organizatorzy spotkań mają w Hampton by Hilton Gdańsk Airport do dyspozycji salę konferencyjną o powierzchni 55 mkw. Pomieszczenie w ustawieniu teatralnym jest w stanie pomieścić 30 osób. Meeting plannerzy mogą również korzystać z tzw. Business Center, w którym znajdują się urządzenia biurowe. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 116 pokoi dla gości, w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych. W obiekcie działają: czynny przez całą dobę bar oferujący ciepłe posiłki oraz restauracja. Hotel wyróżnia elegancki hol oraz centrum fitness, które jest czynne przez całą dobę. W całym obiekcie zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu.
   
  Otwarcie z pompą
   
  Na uroczystości z okazji otwarcia hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport pojawiło się wielu znakomitych gości. Wydarzenie świętowano w stylu glamour. Na przybywających na czerwonym dywanie czekała Marylin Monroe, w którą wcieliła aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni. Gości witał Mirosław Moczarski, Prezes Zarządu Spółki Port-Hotel w towarzystwie Magdaleny Suligi – Dyrektora Hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport. Uczestnicy bankietu zwiedzali hotel: wybrane pokoje, salę konferencyjną, fitness oraz wszelkie udogodnienia jakie oferuje nowy hotel. Nie obyło się bez symbolicznego przecięcia wstęgi oraz uroczystego toastu. W trakcie imprezy na gości czekały liczne atrakcje, między innymi występ wokalny Marylin oraz Hampton Darts. Każdy mógł również sfotografować się u boku aktorki.