Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Jelenia Góra

Pijarska, 58-500 Jelenia Góra

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Jelenia Góra

Hampton by Hilton Jelenia Góra ruszy jeszcze w 2014 roku

Data aktualności: 17-03-2014

 • Hampton by Hilton Jelenia Góra ruszy jeszcze w 2014 roku - Hampton by Hilton Jelenia Góra
  Sieć Hilton Worldwide oficjalnie poinformowała o umowie franczyzowej dotyczącej obiektu w Jeleniej Górze. Trzypiętrowy hotel konferencyjny ma zostać otwarty jeszcze w 2014 roku.
   
  Hotel jest własnością spółki Ariadne z siedzibą w Szczecinie. Firma prowadzi obecnie projekt rewitalizacji centrum handlowego - Galerii Górskiej - i przekształcenia go w obiekt wielofunkcyjny, którego częścią będzie właśnie hotel Hampton by Hilton.
   
  Nowy hotel konferencyjny na Dolnym Śląsku
   
  Hotel Hilton w Jeleniej Górze odda do dyspozycji gości 118 pokoi. Znajdą się w nim również sale konferencyjne oraz restauracja. - Hampton by Hilton Jelenia Góra będzie naszym pierwszym markowym hotelem w tym mieście - zapowiada Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton. - Goście, którzy odwiedzą hotel, będą mieli wyjątkową okazję zwiedzić to historyczne miasto lub wyruszyć do pobliskich Karkonoszy, które oferują jedne z najlepszych obiektów narciarskich w Polsce. Wyczekujemy już przyszłych gości oferując najlepszą obsługę, z której znana jest sieć Hampton by Hilton - mówi.
   
  - Polska jest dla nas bardzo atrakcyjnym rynkiem rozwoju i w ciągu ostatnich lat udało nam się  z powodzeniem zaznaczyć swoją obecność w największych tutejszych ośrodkach turystycznych i biznesowych m.in. w Gdańsku, Warszawie i Krakowie - mówi Patrick Fitzgibbon, wiceprezes ds. rozwoju sieci Hilton w regionie Europy i Afryki. - Jako jeden z niewielu rynków europejskich, któremu udało się uniknąć zapaści gospodarczej w czasie światowego kryzysu finansowego, Polska ma w dalszym ciągu wiele do zaoferowania, także dla markowych hoteli jak Hampton by Hilton Jelenia Góra - dodaje.