Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Warsaw Airport

17 Stycznia 39F, 02-148 Warszawa
http://hamptoninn3.hilton.com/en/hotels/poland/hampton-by-hilton-warsaw-airport-WAWAPHX/index.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hampton by Hilton Warsaw Airport

Kamień węgielny i wiecha na nowym hotelu w Warszawie

Data aktualności: 03-12-2012

 • Kamień węgielny i wiecha na nowym hotelu w Warszawie - Hampton by Hilton Warsaw Airport

  W czwartek, 29 listopada 2012 r. na warszawskim hotelu zawisła wiecha. Znajdujący się przy ul. 17 stycznia obiekt konferencyjny do końca grudnia 2012 r. ma znajdować się w stanie surowym zamkniętym, natomiast jego uroczyste otwarcie nastąpi w połowie 2013 r.

   

   

   

   

   

   


  Ceremonia zawieszenia wiechy, zgodnie z tradycją, oznacza zakończenie wznoszenia konstrukcji głównej budynku i osiągnięcie jego docelowej wysokości. - Hampton by Hilton to pierwsza inwestycja, którą od początku prowadzimy i finansujemy samodzielnie – mówi Mirosław Moczarski, prezes zarządu Port-Hotel, która jest inwestorem obiektu. - Rok 2012 chcemy zakończyć stanem surowym zamkniętym budynku. Z optymizmem czekamy na dzień, kiedy będziemy świętować otwarcie naszego nowego hotelu - przyznał. - Roboty budowlane idą zgodnie z harmonogramem. Mimo, iż jest bardzo napięty, to przy wykorzystaniu wszystkich możliwości, jakimi dysponuje nasza spółka, realizujemy go – powiedział z kolei Wiesław Milcarz, prezes zarządu firmy Condite, która jest generalnym wykonawcą inwestycji. - Dzisiaj jestem już spokojny i mogę podzielić optymizm Prezesa Moczarskiego, że termin zakończenia inwestycji zostanie dotrzymany - dodał.

  Trzygwiazdkowy hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport będzie posiadał w pełni wyposażoną salę konferencyjną o powierzchni około 50 mkw. W obiekcie pojawi się również strefa biznesowa, całodobowy bar, restauracja, 116 pokoi dla gości wyposażonych w łóżka Clean and Fresh Hampton Bed, hol, centrum fitness oraz własny parking. Hotel ma kierować swoją ofertę do osób podróżujących w celach biznesowych i wypoczynkowych. W całym obiekcie będzie istniał bezpłatny dostęp do internetu. W cenę noclegu wliczone będzie śniadanie w hotelowej restauracji.

  Źródło: www.port-hotel.pl