Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Heron Live Hotel

Sienna 104, 33-318 Gródek nad Dunajcem
www.heron-hotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Heron Live Hotel

Nad Dunajcem powstaje nowy hotel konferencyjny

Data aktualności: 14-04-2014

 • Nad Dunajcem powstaje nowy hotel konferencyjny - Heron Live Hotel
  Nad Jeziorem Rożnowskim, w miejscowości Gródek nad Dunajcem nieopodal Nowego Sącza powstaje nowy, czterogwiazdkowy hotel. Jego atutami mają być własna marina i promenada.
   
  W obiekcie znajdzie się 80 pokoi, w tym 5 apartamentów. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń będą mogli skorzystać z oferty restauracji "a la carte", lobby baru, klubu nocnego oraz restauracji przy działającej przy promenadzie nad wodą.
   
  Niezwykłe konferencje nad jeziorem
   
  Sale konferencyjne Hotelu Heron będą w stanie pomieścić do 300 osób w ustawieniu teatralnym i do 500 osób w przypadku bankietu zasiadanego. Po zakończeniu spotkania jego uczestnicy będa mogli skorzystać z jednego z dwóch basenów - wewnętrznego i zewnętrznego z widokiem na jezioro  - oraz piętra spa & sport, gdzie udostępniony zostanie nowoczesny sprzęt do ćwiczeń.
   
  Inwestorem Hotelu Heron jest firma Wiśniowski. Obiekt zostanie otwarty jesienią 2014 r.