Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 1 A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
hidabrowa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Jasińska Koordynator ds. Bankietów i Konferencji +48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Śląski hotel na konferencje zostanie połączony z aquaparkiem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Śląski hotel na konferencje zostanie połączony z aquaparkiem - Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

  Obecnie inwestor kompletuje dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę.

   

   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele spółki Hotel Commercial Investment, która realizuje projekt, budowa dziewięciokondygnacyjnego hotelu ma ruszyć za kilka miesięcy. W międzyczasie zmianie uległ układ funkcjonalny wewnętrzny oraz układ komunikacyjny budynku, zmniejszeniu uległy też powierzchnie wspólne. Ostatecznie w hotelu znajdą się: centrum konferencyjne z salą balową, sky bar z małymi salami biznesowymi, gabinety kosmetyczne, studia fitness oraz 166 pokoi dla gości. Obiekt zostanie też bezpośrednio połączony z Aquaparkiem Nemo Wodny Świat, co pozwoli gościom hotelu na korzystanie z basenów, kompleksu saun, groty solnej i siłowni, bez konieczności opuszczania budynku.


  Autorem projektu hotelu jest warszawska firma PRC Architekci. Obiekt zostanie wybudowany i wyposażony w standardzie 4-gwiazdkowym, natomiast kategoryzowany będzie na trzy i pół gwiazdki. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami budowa hotelu ma potrwać 18 miesięcy i zostanie zakończona w październiku 2013 r. Koszt inwestycji to ok. 55 mln złotych.

     źródło: www.konferencje.pl