Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Express Warsaw Airport

Poleczki 31, 02-822 Warszawa
express-warsawairport.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Express Warsaw Airport

Oficjalne otwarcie hotelu konferencyjnego przy warszawskim lotnisku

Data aktualności: 27-11-2012

 • Oficjalne otwarcie hotelu konferencyjnego przy warszawskim lotnisku - Holiday Inn Express Warsaw Airport

  W Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w stolicy hotelu sieci Holiday Inn Express. W znajdującym się zaledwie 3 minuty jazdy od Okęcia obiekcie znajduje się w pełni wyposażona sala konferencyjna.

   

   

   

   

   

   


  Czterokondygnacyjny hotel mieści się w Poleczki Business Park - dużym kompleksie biurowym położonym pomiędzy lotniskiem Okęcie a ulicą Puławską. W posiadającym 124 klimatyzowane pokoje obiekcie mieszczą się również sala konferencyjna, business corner i lobby bar, a śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w jadalni. Dzięki bezpośredniemu łączu z lotniskiem hotel zapewnia gościom szczegółową i aktualną informację o planowanych lotach oraz bezpłatny transport autobusowy z i na lotnisko. Obiekt posiada własny parking dla gości, a hotelowa recepcja czynna jest przez całą dobę i oferuje usługę telefonicznego budzenia. Dodatkowym atutem obiektu jest bezpłatny i nielimitowany dostęp do internetu.

  Wśród przybyłych na uroczystość otwarcia hotelu gości znaleźli się m.in. Peter Vermeer wiceprezes InterContinental Hotels Group, przedstawiciele Ambasady Portugalii, a także partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele instytucji wspierających rozwój projektu i współpracujące z hotelem, m.in. banki, firmy budowlane, biura podróży, klienci firmowi i dostawcy. - Hotel Holiday Inn Warszawa Airport oferuje zapracowanym podróżnym wygodę oraz szybką obsługę. Nasze usługi są dopasowane do potrzeb osób mobilnych, w ciągłym ruchu. Dlatego chcemy gościć naszych klientów przede wszystkim w relaksującym otoczeniu. Jednocześnie zapewniamy najwyższy standard obsługi gwarantowany przez najlepiej wyszkolony w branży personel hotelowy – powiedział podczas ceremonii otwarcia hotelu Miguel Martins, dyrektor generalny Polish Hotel Company.

  Holiday Inn Express Warsaw Airport jest pierwszym z 17 hoteli, które spółka Polish Hotel Company zamierza wybudować w Polsce w ramach partnerskiej współpracy ze światowym gigantem w branży hotelarskiej, koncernem InterContinental Hotels Group.

  źródło: www.hiexpress.com