Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, 05-420 Józefów
www.holiday.aquila.pl

Skontaktuj się z obiektem

Sylwia Kociszewska Marketing & PR Manager 22 77...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Warszawa Józefów

W trakcie EURO 2012 w obiekcie zorganizujesz konferencje z piłkarskimi atrakcjami

Data aktualności: 22-11-2012

 • W trakcie EURO 2012 w obiekcie zorganizujesz konferencje z piłkarskimi atrakcjami - Holiday Inn Warszawa Józefów

  Nowoczesny hotel w Józefowie pod Warszawą zaprasza do wykorzystania Euro 2012 w Polsce i zorganizowania w czasie jego trwania imprezy lub konferencji w atrakcyjnej cenie.

  W ramach promocji "Piłka w ruch" uczestnicy otrzymują menu bufetowe, salę na wyłączność, gadżet piłkarski dla każdego kibica oraz jedną z integracyjnych zabaw piłkarskich do wyboru (Piłkarska Żonglerka, Gol, Piłkarski Slalom, Podaj Dalej, Strzel Karnego lub Mini Euro). Równie interesująco przedstawia się oferta "Piłkarskie szaleństwo", w ramach której przewidziano menu bufetowe, salę na wyłączność, dekorację stołów i sali w klimacie piłkarskim, wspólne kibicowanie przy meczu (jeden lub dwa telewizory plazmowe 60-calowe na statywach w sali, wyświetlające aktualnie grany mecz), stoisko do malowania flag na twarzach i ciele oraz imprezę z DJ-em (8 godzin z muzyką współczesną oraz z repertuarem wzbogaconym o śpiewnik kibica). Za dodatkową opłatą istnieje możliwość noclegu, organizacji wieczornej imprezy integracyjnej oraz innych atrakcji piłkarskich, takich jak piłkarzyki, megapiłkarzyki czy bramka celnościowa. Imprezę w obiekcie może również uświetnić Grupa Taneczna Futbolowa, konferansjer lub karykaturzysta.

  W hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów znajduje się 148 pokoi, 11 sal konferencyjnych, restauracja, kawiarnia, 2 bary, basen, fitness oraz SPA firmowane przez Thalgo Ella Baché. Na terenie hotelu mieści się także pole golfowe, minigolf, park linowy i centrum rekreacyjne oferujące szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Szczegółowe informacje na temat dostępnych w hotelu ofert konferencyjnych są udzielane pod numerem telefonu (22) 77 83 004 lub mailowo: sales@holiday.aquila.pl.

   

  źródło: www.holiday.aquila.pl

Oferty specjalne