Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Home Hotel

Św. Sebastiana 12, 31-049 Kraków
http://www.perfecthotels.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Home Hotel

Nowy czterogwiazdkowy hotel z zapleczem na konferencje w Krakowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy czterogwiazdkowy hotel z zapleczem na konferencje w Krakowie - Home Hotel

  Działający od marca 2012 roku obiekt jest trzecim hotelem należącym do spółki Perfect Hotels.

   

   

   

   

   

     W mieszczącym się przy ul. Św. Sebastiana hotelu znalazło się 27 dwuosobowych pokoi typu classic, deluxe, superior oraz apartament (część z nich została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych).

   

  W obiekcie znalazła się równiez sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem (rzutnik multimedialny, komputer, ekran, flipcharty, nagłośnienie oraz bezprzewodowy dostęp do internetu) oraz Business Corner z dwoma stanowiskami komputerowymi. Do dyspozycji gości pozostają ponadto restauracja, bar, sauna i fitness center oraz parking. W hotelu działa bezprzewodowy internet, zaś w recepcji istnieje możliwość wypożyczenia filmów DVD. Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia.

  Home Hotel jest trzecim obiektem w portfolio działającej na rynku hotelarskim od 2009 roku firmy Perfect Hotels. Do spółki należą również krakowskie Pergamin Apartments oraz Pergamin Aparthotel.

   

   


  źródło: www.perfecthotels.pl