Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel 77

Kaperska 77, 84-120
www.hotel77.pl

Skontaktuj się z obiektem

Maria Lech 58 57...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel 77

Nowy hotel na Półwyspie Helskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel na Półwyspie Helskim - Hotel 77

  Trzygwiazdkowy Hotel 77 powstał w Chałupach -  jednej z ulubionych miejscowości turystów odwiedzających Półwysep Helski.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Hotel 77 częściowo został otwarty z końcem czerwca. Do użytku gości oddanych zostało 12 pokoi oraz apartament. Wszystkie pokoje posiadają balkony, TV LCD, system klimatyzacji i wentylacji a także moskitiery w oknach.

   

  Wkrótce udostępnione zostaną również pozostałe pomieszczenia, w tym zaplecze szkoleniowe, restauracja oraz część SPA.
  Sala szkoleniowa, wyposażona zostanie w nowoczesny sprzęt multimedialny. W spotkaniach organizowanych w hotelu udział wziąć może około 30 osób.

   

  Hotel mieści się w czterokondygnacyjnym budynku z windą. Obiekt zbudowany został z myślą o ochronie środowiska, w oparciu o najnowsze technologie budowlane (kolektory słoneczne oraz technologia LED).


  Bliskość plaży i piękne widoki rozciągające się z okien hotelu są dużym atutem nowego trzygwiazdkowca.

   

  Hotel zapewnia również liczne udogodnienia jak Inernet Wi-fi, windę, sejf, monitorowany parking a także wypożyczalnię sprzętu plażowego.
  W przygotowaniu jest również SPA, w skład którego wejdzie sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, siłowania oraz gabinet masażu.


  źródło: http://www.hotel77.pl