Sieć hotelowa Best Western powiększyła się o kolejny obiekt. 19 czerwca 2013 r. do jej szeregów oficjalnie dołączył Agit Conference SPA.

Znajdujący się w centrum Lublina Agit Conference SPA będzie dwudziestym hotelem sieci Best Western w Polsce i drugim w województwie lubelskim. Inwestorami trzygwiazdkowego obiektu są przedstawiciele Biura Tłumaczeń Agit. Ze względu na dotychczasowy charakter działalności zdecydowali się na zaproponowaniem swoim gościom możliwości połączenia pobytu w hotelu z nauką języków obcych. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w zestawy do nauki języków obcych SITA. Ponadto udostępniono gościom możliwość rezerwowania indywidualnych konwersacji z native speakerem.

Agit Conference SPA to także bogate zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Jego powierzchnia wynosi ok. 600  mkw. i składa się z 5 sal, wyposażonych w szereg rozwiązań multimedialnych, w tym sprzęt cyfrowy do obsługi tłumaczeń ustnych (kabiny i zestawy słuchawkowe na podczerwień, a także system do głosowania i debat podczas konferencji międzynarodowych).

Oferta hotelu Best Western Agit Conference SPA to także usługi SPA i zaplecze gastronomiczne. Centrum SPA składa się z sześciu gabinetów świadczących usługi rehabilitacji zdrowotnej i odnowy biologicznej, dwóch saun, sali fitness, siłowni oraz sali do nauki tańca. Hotelowa restauracja Eco będzie miała otwartą kuchnię, dzięki czemu goście będą mogli obserwować pracę kucharza. Szefem kuchni został Jean Bos, dyplomowany Mistrz Kucharski Francji oraz Belgii, a także prekursor kuchni molekularnej w Polsce.